2024/04/14
۱۴۰۳ يکشنبه ۲۶ فروردين
امیدواریم آقای روحانی مطالبات مردم را درباره کابینه مورد توجه قرار دهد
مدیرعامل بنیاد باران:

امیدواریم آقای روحانی مطالبات مردم را درباره کابینه مورد توجه قرار دهد

باید منتظر ماند و دید آقای روحانی چه لیستی را درخصوص کابینه دولت دوازدهم به مجلس ارائه می‌دهند. آنچه اکنون وجود دارد، همه آنها گمانه‌زنی است و ما امیدواریم اخبار خوبی در این باره منتشر شود.

دوات آنلاین-مدیرعامل بنیاد باران تاکید کرد: اگر به وعده‌ها و مطالبات مردم پاسخ داده نشود، پایگاه اجتماعی آقای روحانی تضعیف می‌شود.

جواد امام در رابطه با اشاره به چینش کابینه و انتشار برخی شایعات در مورد عدم تحقق مطالبات گفتمانی رای‌دهندگان گفت: باید منتظر ماند و دید آقای روحانی چه لیستی را درخصوص کابینه دولت دوازدهم به مجلس ارائه می‌دهند. آنچه اکنون وجود دارد، همه آنها گمانه‌زنی است و ما امیدواریم اخبار خوبی در این باره منتشر شود.

تضعیف پایگاه اجتماعی آقای روحانی به سود ایشان نیست

او در پاسخ به این سوال که اگر مطالبات گفتمانی رای‌دهندگان در کابینه دولت دوازدهم نادیده قرار گرفته شود، این مسئله چه تبعاتی را به همراه خواهد داشت؟ اظهار داشت: آقای روحانی در ایام انتخابات وعده‌هایی را دادند و رای‌شان را با توجه آن شعارها و حمایت جریان اصلاحات کسب کردند. طبیعی است اگر به این وعده‌ها و مطالبات پاسخ داده نشود، پایگاه اجتماعی آقای روحانی تضعیف می‌شود.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب افزود: بی‌تردید تضعیف پایگاه اجتماعی آقای روحانی به سود ایشان و دولت دوازدهم نیست. 

انتظارات‌مان را منتقل کرده‌ایم

امام در رابطه با ادعاهای برخی از مشاوران روحانی و اصولگرایان مبنی بر سهم‌خواهی اصلاح‌طلبان از رئیس جمهور تصریح کرد: اصلاح‌طلبان به دنبال سهم‌خواهی نیستند ولی به دلیل آنکه اصلی‌ترین جریان حامی آقای روحانی هستند و حمایت‌هایشان نیز بی‌چشم‌داشت بوده است، انتظاراتی را دارند که ما این انتظارات را منتقل هم کرده‌ایم.

او ادامه داد: ما امیدوار هستیم آقای روحانی مطالبات مردم را مورد توجه و به خواسته‌های آنها پاسخ دهد.

منبع: ایلنا

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.