2024/05/19
۱۴۰۳ يکشنبه ۳۰ ارديبهشت
4 کشته؛ نتیجه شنا در سد

4 کشته؛ نتیجه شنا در سد

افراد غرق شده شامل دو دختر ۱۰ و ۱۵ ساله، یک پسر ۱۰ ساله و یک مرد ۴۱ ساله از دو خانواده هستند که امروز برای تفریح به این مکان مراجعه کرده بودند.

دوات آنلاین-رئیس فوریت‌های پزشکی شهرستان بانه از مرگ چهار نفر بر اثر غرق شدن در سد عباس‌آباد بانه خبر داد.

رضا فاتحی  اظهار کرد: با وجود توصیه‌های اکید مبنی بر شنا نکردن در محدوده سد عباس‌آباد اما همچنان عده‌ای برای شنا به این سد مراجعه می‌کنند که متاسفانه شامگاه امروز جمعه چهار نفر در این سد غرق شدند.

وی افزود: افراد غرق شده شامل دو دختر ۱۰ و ۱۵ ساله، یک پسر ۱۰ ساله و یک مرد ۴۱ ساله از دو خانواده هستند که امروز برای تفریح به این مکان مراجعه کرده بودند.

رئیس فوریت‌های پزشکی شهرستان بانه عنوان کرد: اجساد این چهار نفر هم اکنون در سردخانه بیمارستان صلاح الدین ایوبی بانه است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکى کردستان نیز در این باره به ایسنا گفت: این افراد در ساعت ۱۷:۲۰ بدون هیچگونه علایم حیاتی به اورژانس بیمارستان صلاح الدین بانه انتقال می‌شوند که پس از CPR  ناموفق به سردخانه منتقل شدند.

هومن قصری افزود: علت این اتفاق، غرق شدن یکی از افراد خانواده و تلاش افراد دیگر برای نجات وی و در نهایت غرق شدن همه آنها بوده است.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.