2024/07/25
۱۴۰۳ پنج شنبه ۴ مرداد
جزییات رهایی کودک سیرجانی از دست آدم‌ربایان

جزییات رهایی کودک سیرجانی از دست آدم‌ربایان

پلیس پس از توقیف خودرو سمند و ردیابی تماس های آدم ربایان، یکی از متهمان این پرونده را که در شهرهای جنوبی استان کرمان مخفی شده بود دستگیر کرد.

دوات آنلاین-فرمانده نیروی انتظامی سیرجان از رهایی امیرعلی، کودک هشت ساله ساکن این شهرستان از دست آدم ربایان پس از 15 روز خبر داد.

سرهنگ محمدرضا ایران نژاد افزود: روز شنبه 24 تیرماه به پلیس 110 اعلام شد کودکی هشت ساله هنگام دوچرخه سواری جلو منزل در نجف شهر سیرجان ربوده شده؛ این موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت و در روزهای اولیه مشخص شد خودرو سمند با سه سرنشین اقدام به ربودن کودک کرده است.

وی تصریح کرد: تیم عملیاتی پلیس بعد از انجام تحقیقات به این نتیجه رسید که این اقدام آدم ربایان به علت حساب و طلب با فرد دیگری بوده و برای رسیدن به پول خود به اشتباه این کودک را می ربایند.

سرهنگ ایران نژاد ادامه داد: پلیس پس از توقیف خودرو سمند و ردیابی تماس های آدم ربایان، یکی از متهمان این پرونده را که در شهرهای جنوبی استان کرمان مخفی شده بود دستگیر کرد.

فرمانده نیروی انتظامی سیرجان بیان کرد: پلیس پس از آن امیرعلی عباسی پسر بچه هشت ساله را که 15 روز در چنگال آدم ربایان اسیر بود آزاد کرد و به آغوش خانواده برگرداند.

وی تاکید کرد: دستگیری 2 نفر دیگر از متهمان پرونده آدم ربایی در سیرجان در دستور کار پلیس قرار دارد.

 

فیلمی از لحظه دیدار این مادر و پسر را اینجا ببینید.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.