2023/12/02
۱۴۰۲ شنبه ۱۱ آذر
میرزاجانپور دستمزد 1.8 میلیارد تومانی را تکذیب کرد

میرزاجانپور دستمزد 1.8 میلیارد تومانی را تکذیب کرد

واقعاً تعجب می‌کنم که چگونه نام مرا در بین 10 والیبالیست‌ پردرآمدترین جهان قرار داده‌اند

دوات آنلاین-مجتبی میرزاجانپور دریافت دستمزد 470 هزار دلاری از تیم والیبال بانک سرمایه را تکذیب کرد.

یک سایت لهستانی اقدام به انتشار بازیکنان گران قیمت والیبال کرد که در میان آنها نام مجتبی میرزاجانپور به عنوان گرانترین بازیکن ایران در باشگاه بانک سرمایه نام برد.

میررزاجانپور این موضوع را تکذیب کرد گفت: واقعاً تعجب می‌کنم که چگونه نام مرا در بین 10 والیبالیست‌ پردرآمدترین جهان قرار داده‌اند. از رسانه‌های داخلی هم تعجب می‌کنم که بدون بررسی چنین اخباری را منتشر می‌کنند.

وی ادامه داد: ما این روزها درگیر تمرینات تیم ملی هستیم و خود را برای مسابقات مهمی آماده می‌کنیم و انتشار چنین خبرهایی می‌تواند تمرکز ملی‌پوشان را بهم بزند. خوشبختانه شرایط در تیم ملی شرایط خوبی دارد و ای کاش با این کارها نظم و تمرکز را از اردوی تیم ملی نگیرند.

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: این روزها خبرهایی درمورد جریمه شدن برخی بازیکنان هم منتشر شد که به نظرم ای کاش این اتفاق رخ نمی‌داد، چراکه مدت‌ها است که این شرایط در تیم ملی وجود دارد و هر بازیکنی تاخیر داشته باشد از سوی کادر فنی جریمه می‌شود. این بار هم همین شرایط وجود داشت و دو بازیکن به دلیل تاخیری که داشتند جریمه و تنبیه شدند.

میرزاجانپور درمورد مسابقات انتخابی جهانی که قرار است به میزبانی ایران برگزار شود، عنوان کرد: ما تمرینات بسیار خوبی را برگزار کرده‌ایم و طبق برنامه قرار است به اردوی تدارکاتی در ترکیه هم برویم. فکر می‌کنم تا شروع رقابت‌ها به اوج آمادگی برسیم و بتوانیم با حمایت پرشور تماشاگران اردبیلی بهترین نتیجه را کسب کنیم.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.