2024/04/14
۱۴۰۳ يکشنبه ۲۶ فروردين
باید موضوعاتی را از قالیباف پیگیری می‌کردیم
بحث تخلفات شهرداری در دیدار الویری و قالیباف الویری:

باید موضوعاتی را از قالیباف پیگیری می‌کردیم

گزارش هایی درباره پرداخت و هزینه‌های بیش از حد مصوب سال ۹۶ به اعضای شورای پنجم رسیده است که لازم بود این موضوعات از آقای قالیباف پیگیری شود

دوات آنلاین-رئیس موقت منتخبان دوره پنجم شورای اسلامی شهر تهران درباره دیدار امروزش با شهردار تهران گفت: گزارش‌هایی به اعضای شورای پنجم درباره برخی تخلفات در شهرداری تهران رسیده است که این دیدار در راستای پیگیری این موضوع انجام شد.

مرتضی الویری گفت: گزارش هایی درباره پرداخت و هزینه‌های بیش از حد مصوب سال ۹۶ به اعضای شورای پنجم رسیده است که لازم بود این موضوعات از آقای قالیباف پیگیری شود.

وی با بیان اینکه با گذشت ۴ ماه از سال شهرداری اجازه هزینه چهار دوازدهم بودجه را داشته است گفت: این در حالی است که با توجه به گزارش‌های رسیده، پرداخت‌ها مازاد چهار دوازدهم انجام می‌شود.

الویری ادامه داد: موضوع تخریب باغ ها، موسسه خیریه امام رضا (ع) و برخی موضوعات دیگر در این دیدار مطرح شد تا آقای قالیباف به ابهامات اعضا در این باره پاسخ دهد.

رئیس موقت منتخبان شورای پنجم با اشاره به اینکه آقای قالیباف موضوعات مطرح شده را نفی می‌کرد، گفت: قرار شد موارد مطرح شده را پس از ارائه گزارش دقیق و با جزئیات ازجانب اعضای منتخب شورای پنجم از طرف شهردار تهران دریافت کنیم.

الویری همچنين درباره اين كه آیا درباره بدهی‌های شهرداری نیز با آقای قالیباف صحبتی انجام شد یا خیر؟ گفت: در این زمینه صحبتی صورت نگرفت.

منبع: واحد مرکزی خبر

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.