2024/05/29
۱۴۰۳ چهارشنبه ۹ خرداد
جدیدی: شهرداری تهران 60 هزار میلیارد تومان بدهی دارد

جدیدی: شهرداری تهران 60 هزار میلیارد تومان بدهی دارد

به دلیل پاسخگو نبودن مسئولان شهرداری تهران، ما(اعضای شورا) نیز نمی‌توانیم بر روند فعالیت‌های این نهاد نظارت کنیم.

دوات آنلاین-عضو کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر تهران از بدهی 60 هزار میلیارد تومانی شهرداری پایتخت خبر داد.

عباس جدیدی روز سه شنبه در سیصد و شصت و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: مسئولان شهرداری تهران باید پاسخگوی بدهی این نهاد باشند.

وی افزود: به دلیل پاسخگو نبودن مسئولان شهرداری تهران، ما(اعضای شورا) نیز نمی‌توانیم بر روند فعالیت‌های این نهاد نظارت کنیم.

جدیدی اظهار کرد: شهرداری تهران از نظارت جلوگیری می‌کند و به همین دلیل تاکنون پاسخی به سئوال و تذکر من در خصوص موضوع واگذاری املاک نجومی نداده اند به نحوی که املاک نجومی به املاک مریخی تبدیل شده است.

وی وظیفه اصلی شهرداری ها از 100 سال گذشته تا کنون را زیباسازی شهر عنوان کرد و گفت: ساخت اتوبان و بزرگراه وظیفه پیمانکاران است.

جدیدی همچنین از افتتاح پروژه های شهری و حضور مسئولان شهرداری تهران در برابر دوربین ها انتقاد کرد و گفت: این در حالی است که باید پیمانکاران جلو دوربین بیایند و گزارش کار را ارائه کنند و مسئولان شهرداری تهران نیز پاسخگوی هزینه های اجرای پروژه ها باشند.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.