2023/12/06
۱۴۰۲ چهارشنبه ۱۵ آذر
جستجوی گردشگران مفقود با شبیه‌سازی مسیر حادثه در رودخانه دز

جستجوی گردشگران مفقود با شبیه‌سازی مسیر حادثه در رودخانه دز

این مسیر یک مسیر صعب‌العبور و خطرناک است، با این وجود ریسک این کار را پذیرفته‌ایم و تلاش می‌کنیم این گردشگران مفقود پیدا شوند.

دوات آنلاین-مسئول کمیته آب‌های خروشان هیات قایقرانی خوزستان از تلاش قایقرانان استان برای یافتن نشانی از گردشگران مفقود در رودخانه دز خبر داد.

مرتضی کیان‌منش اظهار کرد: از صبح امروز (2 مردادماه) یک اکیپ قایق‌رانی با قایق و تیوپ وارد آب شده‌اند تا با شبیه‌سازی و گشت‌زنی در مسیر رودخانه دز، سه گردشگر مفقود حادثه روز پنجشنبه را جستجو کنند.

وی با اشاره به شرایط مسیر رودخانه دز در محل حادثه افزود: این مسیر یک مسیر صعب‌العبور و خطرناک است، با این وجود ریسک این کار را پذیرفته‌ایم و تلاش می‌کنیم این گردشگران مفقود پیدا شوند.

کیان‌منش ادامه داد: با توجه به این‌که حدس زده می‌شود که این افراد در صورت زنده ماندن از صخره‌ها بالا رفته باشند یا این‌که پس از غرق شدن در آب فرو رفته باشند، با تمام تلاش در حال جستجوی رودخانه و اطراف آن هستیم.

 

منبع:ایسنا

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.