2024/05/29
۱۴۰۳ چهارشنبه ۹ خرداد
نامشخص بودن اعزام تنها بوکسور ایران به مسابقات جهانی آلمان

نامشخص بودن اعزام تنها بوکسور ایران به مسابقات جهانی آلمان

بنا به مشکلاتی که در فدراسیون وجود دارد و همچنین مختل شدن تمرینات تیم ملی(در صورت اعزام مربی به رقابتهای جهانی)، حضور کاظم زاده در این مسابقات نامعلوم است.

دوات آنلاین-مدیر تیم‌های ملی بوکس ایران گفت: تکلیف اعزام شدن کاظم زاده به مسابقات جهانی روز شنبه مشخص می‌شود.

سجاد کاظم زاده با کسب تنها مدال برنز تیم ملی بوکس ایران در مسابقات قهرمانی آسیا توانست به عنوان تنها سهمیه ایران جواز حضور در مسابقات قهرمانی جهان آلمان را کسب کند اما در روزهای اخیر صحبت‌هایی مبنی بر اعزام نشدن او به این مسابقات است. برای مطلع شدن از آخرین وضعیت تنها نماینده ایران در رقابتهای قهرمانی جهان نظر مدیر تیم‌های ملی بوکس را جویا شدیم.

حسین نهرودی در گفت و گو با ایسنا، ضمن نامعلوم دانستن شرایط اعزام کاظم زاده به مسابقات جهانی تأکید کرد: بنا به مشکلاتی که در فدراسیون وجود دارد و همچنین مختل شدن تمرینات تیم ملی(در صورت اعزام مربی به رقابتهای جهانی)، حضور کاظم زاده در این مسابقات نامعلوم است. اما روز شنبه جلسه کمیته فنی‌ را برگزار خواهیم کرد تا در آنجا درباره اعزام شدن یا نشدن این عزیز تصمیمات لازم را بگیریم.

او درباره مشکلات اعزام سجاد کاظم زاده گفت: دلیل اصلی مشکل ساز شدن این مسئله بحث مربیگری تیم ملی است. اگر ما خیمنز را همراه کاظم‌زاده به آلمان اعزام کنیم تیم ملی بدون سرمربی می‌ماند. به دلیل محدود بودن تعداد  نمایندگان ایران در این رقابت‌ها چیزی که نمی‌توانیم از آن چشم پوشی کنیم فدا شدن تیم ملی بخاطر یک نفر است.

مدیر تیم‌های ملی بوکس در این باره ادامه داد: مشکل ما اعزام مربی به این مسابقات است و بحث هزینه‌ها در میان نیست. اینکه شرایط مالی فدراسیون خوب نیست درست است اما نه به اندازه‌ای که توان اعزام کردن یک بوکسور را نداشته باشد.

پیشکسوت بوکس ایران در مورد برنامه‌های خود در سمت جدیدش اظهار کرد: صحبت‌هایی در این باره با فدراسیون داشته‌ام و هفته آینده جواب مسئولان را دریافت می‌کنم. امیدوارم برنامه‌هایی که در سر دارم کمک کننده بوده و بوکس ایران را در راه رسیدن به روزهای خوب هدایت کند.

حسین نهرودی در پایان با مفید دانستن حضور قهرمانان اسبق بوکس در ترکیب تیم ملی ادامه داد: اعتبار فدراسیون بوکس به داشتن قهرمان‌های صاحب نام خودش است. اما باید بدانیم بحث اصلی حضور بهترین‌ها در ترکیب تیم ملی است که باید سرلوحه کارها باشد. آقای روزبهانی هم همیشه یکی از قهرمانان خوب بوکس ایران بوده است و می‌تواند در تیم باشد اما بازهم تأکید می‌کنم که باید بهترین‌ها را انتخاب کنیم تا شاهد موفقیت تیم ملی در آینده باشیم.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.