2024/06/18
۱۴۰۳ سه شنبه ۲۹ خرداد
خانواده قاتل آتنا: ما هم داغدار و خواهان مجازات قاتل هستیم

خانواده قاتل آتنا: ما هم داغدار و خواهان مجازات قاتل هستیم

خانواده اسماعیل جعفرزاده،متهم به قتل آتنا اصلانی دختر پارس آبادی با انتشار بیانیه ای ضمن همدردی با خانواده آتنا اعلام کردند آنها نیز داغدار دخترک پارس آبادی و خواهان مجازات فرزندشان هستند.

دوات آنلاین-خانواده اسماعیل جعفرزاده،متهم به قتل آتنا اصلانی دختر پارس آبادی با انتشار بیانیه ای ضمن همدردی با خانواده آتنا اعلام کردند آنها نیز داغدار دخترک پارس آبادی  و خواهان مجازات فرزندشان هستند.

در متن این بیانیه که توسط یکی از اعضای خانواده جعفرزاده به صورت اختصاصی در اختیار دوات آنلاین قرار گرفته  آمده است:

اندوه آتنا فرشته کوچک مغان تنها مختص خانواده اصلانی نبود و تمام مردم غیور مغان را داغدار نمود. 

هر چند که به دلایل خانوادگی از مدتها پیش تمامی اعضای خانواده جعفرزاده هیچگونه ارتباطی با اسماعیل نداشته‌اند اما چه میشود کرد که این وحشی انسان نما آبروی شهر و خانواده را یکجا بر باد فلک داده است و این موضوع خانواده جعفرزاده را  هم داغدار قتل آتنا و هم شرمنده این خانواده و مردم شریف مغان نموده است که داغ مضاعفی را بر ما تحمیل نموده است. فلذا:

خانواده جعفرزاده ضمن اعلام انزجار از اقدامات کثیف و غیر انسانی او بدینوسیله اعلام می داریم به محض اطلاع خانواده از  موضوع قتل، همچنانکه در رمز گشایی و پرده برداشتن   از این اقدام غیرانسانی نهایت همکاری را با دستگاههای قضایی و امنیتی نموده و در بر ملا ساختن موضوع پیش قدم شده است. 

در ادامه نیز خود را در غم از دست دادن این عزیز شریک دانسته و همگام با خانواده داغدیده اصلانی و مردم غیور و عزادار مغان تا پایان همچنان پیگیر این پرونده تا به نتیجه رسیدن و مجازات قاتل خواهیم شد و تا آخرین نفس از هیچ اقدام و کوششی در این راه دریغ نخواهیم نمود.

اطمینان داریم خانواده داغدار اصلانی و مردم عزیز مغان ضمن درک وضعیت اسفناک خانواده جعفرزاده اجازه هرگونه سوءاستفاده و تسویه حساب شخصی برخی افراد سودجو از این موضوع را نخواهند داد. 

12jav.net

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.