2022/12/08
۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۷ آذر
کدام بازیگران در فصل هشتم شام ایرانی هستند

کدام بازیگران در فصل هشتم شام ایرانی هستند

فصل هشتم شام ایرانی نوبت به بازیگران خانم است که مهمانی های خود را برگزار کنند.

دوات آنلاین -شام ایرانی در سری جدید به شدت مورد استقبال قرار گرفته است. تاکنون 7 فصل از این برنامه ساخته و پخش شده اما کدام بازیگران زن در فصل بعدی حضور دارند؟

 

شام ایرانی؛ آنچه گذشت

شام ایرنی در فصل های اول تا سوم کار جالبی انجام داد و در هر قسمت یک مهمان خارجی نیز حضور داشت اما شیوع کرونا باعث شد این روند نتواند ادامه یابد و از آن به بعد فقط مهمانان داخلی در این برنامه شرکت می کنند.

 

تاکنون علیرضا خمسه، پوریا پورسرخ، شبنم قلی‌خانی، سیما تیرانداز، مارال فرجاد، سیدجواد هاشمی، علی انصاریان، حامد آهنگی، آشا محرابی، مرجانه گلچین، نگین معتضدی، نعیمه نظام‌دوست، علی مسعودی، میرطاهر مظلومی، فاطمه گودزی، نسیم ادبی و فریبا نادری در شام ایرانی حضور داشتند.

 

در فصل هفتم این برنامه نیز محمدرضا علیمردانی، محمد لقمانیان، مهدی کوشکی و امیرمهدی ژوله حضور دارند که قسمت مربوط به میزبانی ژوله هنوز پخش نشده است.

 

شرکت کنندگان فصل هشتم شام ایرانی

در فصل هشتم این برنامه 4 بانوی سلبریتی حضور دارند. مریم امیرجلالی، بهاره رهنما، شهرزاد کمال زاده و فلور نظری مهمانی های خود را در این فصل برگزار خواهند کرد و باید دید کدام یک می تواند امتیازهای بیشتر به دست بیاورد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.