2022/12/08
۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۷ آذر
ماجرای طلاق زنی از دهمین شوهر

ماجرای طلاق زنی از دهمین شوهر

این زن پولدار می‌گوید تا وقتی مرد زندگی‌اش را پیدا نکند به ازدواج و طلاق ادامه می‌دهد.

دوات آنلاین -زنی آمریکایی که تاکنون 10 بار ازدواج کرده و طلاق گرفته به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. این زن 56 سال دارد و یک تاجر پولدار است.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ای زن که کیسی نام دارد می‌گوید تا زمانی که مرد واقعی زندگی اش را پیدا کند به ازدواج هایش ادامه خواهد داد.

 

این زن که به تازگی در برنامه تلویزیونی پربیننده «دکتر فیل» حضور یافت تا از پزشک مشاوره بگیرد گفت که هنوز مرد واقعی اش را نیافته است. او گفت اهمیتی نمی‌دهد چند بار دیگر مجبور به ازدواج شود، تا زمانی که مرد مورد علاقه اش را پیدا نکند دست نخواهد کشید.

 

کیسی گفت: «وقتی که من در یک ازدواج هستم و دیگر نمی‌توانم آن را تحمل کنم، معمولا اولین نفری هستم که می‌گویم این است، ما طلاق می‌گیریم و من رابطه را ترک می‌کنم.»

 

ازدواج اول

او به دکتر فیل در مورد ازدواج اولش گفت که هشت سال که مدت زیادی هم بود طول کشید و او و همسرش با توافق یکدیگر از هم جدا شدند. ازدواج دوم کیسی کمتر از ازدواج اول و مدت ۷ سال طول کشید. او و همسر دومش به مدت دو سال و نیم نیز نامزد بودند. آن‌ها با وجود آنکه یک پسر داشتند، اما زندگی مشترکشان پس از آنکه همسرش، گفتن عبارت» دوستت دارم» را متوقف کرد از وی جدا شد.

 

این زن از صحبت در مورد همسران سوم تا دهم خود خودداری کرد، اما گفت که با انواع مختلف مردان از صخره نورد تا مرد روحانی و حتی با دوست دوران دبیرستانش ازدواج کرده است. این زن همچنین فاش کرد از همسر فعلی اش نیز که او را نوعی «کنترل عجیب» می‌داند جدا خواهد شد.

 

با این حال او تاکید کرد با وجود انجام این ازدواج‌ها هنوز مرد واقعی اش و کسی که واقعا او را دوست بدارد پیدا نکرده و هرگز از پیداکردن اش ناامید نخواهد شد.

 

در پایان این برنامه دکتر فیل خطاب به این زن گفت: «تو تا زمانی که به داشتن روابط سَمی ادامه دهی، هرگز یک رابطه سالم نخواهی داشت.»

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.