2024/04/14
۱۴۰۳ يکشنبه ۲۶ فروردين
مثلث هجومی بارسا در آستانه فروپاشی
بین نیمار و رئیس بارسلونا در هواپیما چه گذشت؟

مثلث هجومی بارسا در آستانه فروپاشی

هواپیمای ایرباس 340 روز گذشته ساعت 16 به وقت محلی از فرودگاه ال پرات بارسلونا به سمت نیوجرسی پرواز کرد؛ در حالی که تمام توجهات در داخل هواپیما به یک نفر بود؛ نیمار.

دوات آنلاین- این روزها حال نیمار خوب نیست و این را می شد از نحوه ورودش به فردوگاه فهمید. او آخرین نفری بود که از اتوبوس بارسلونا پیاده شد و نفر یکی به آخر بود که به سالن انتظار فرودگاه رسید. نیمار با عینک آفتابی، کلاهی بر سر و هدفونی روی گوش، با کسی حرف نمی زد و با قیافه ای جدی در گوشه ای تنها نشسته بود.

به گزارش "ورزش سه"، فوق ستاره برزیلی که این روزها اخبار جدایی او از بارسا بسیار جدی تر از گذشته منتشر می شود، در هواپیما کنار داگلاس پریرا، تنها هموطن خود در کاروان بارسلونا نشست(رافینیا به دلیل مصدومیت در بارسلون ماند).

تمام توجهات به او بود ولی نیمار ترجیح می داد با کسی ارتباط برقرار نکند. شخصیت مهم دیگر این پرواز جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس بارسلونا بود که بازیکنان را در این سفر همراهی می کرد.

سه روز پس از انتشار گزارش اسپورت مبنی بر عدم آرامش نیمار در بارسلونا، حالا در باشگاه همه تایید می کنند که یک مشکل اساسی در مورد نیمار وجود دارد. بارتومئو با علم به این موضوع و به منظور ملاقات رودررو با نیمار ترجیح داد همراه بازیکنان به آمریکا پرواز کند. 

نیماربر خلاف همه سفرهای پیشین بارسلونا گوشه گیر و کلافه بود. او در بارسلونا پس از مسی نفر دوم محسوب می شود و پس از تمدید قرارداد مسی، فاصله ای آشکار بین دریافتی این دو به وجود آمده است. فوق ستاره برزیلی شانسش برای تصاحب توپ طلا را تا مادامی که پشت سر مسی در بارسلونا است بسیار اندک می بیند و به اینها توصیه پدر و اطرافیان او برای جدایی از بارسا را هم اضافه کنید. نیمار حتی از والورده، سرمربی جدید بارسا نیز دلخور است؛ کسی که قلم قرمز روی جذب لوکاس لیما، دوست صمیمی نیمار کشید. 

پیشنهاد پی اس جی روی میز است. پیشنهادی که نیمار را به پردرآمدترین فوتبالیست اروپا بدل کرده و او را شماره یک تیم پاریسی و همه کاره پی اس خواهد کرد.

بارتومئو صبح دیروز با پدر نیمار ملاقات داشت و آنجا بود که فهمید مشکل او جدی است. بارتومئو که سعی داشت پیش از سفر و مقابل خبرنگاران آرامش خود را حفظ کند، ساعاتی پس از بلند شدن هواپیما نیمار را فراخواند و این دو ساعتی به صحبت با یکدیگر مشغول شدند.

طبق ادعای اسپورت، هنوز نتیجه این مذاکره مشخص نشده و با گذشت زمان می توان فهمید که بارتومئو توانسته نیمار را از جدایی منصرف کند یا خیر. 

در برزیل اما مصرانه جدایی نیمار را قطعی می دانند و حتی خبر داده اند که نیمار به برزیلی های پی اس جی اطلاع داده است که تا دو هفته بعد به آنها ملحق خواهد شد. 

گذشته از کذب بودن این اخبار یا درست بودن آنها نمی توان یک حقیقت را انکار کرد و آن نگرانی روزافزون هواداران بارسلونا است. مثلث MSN در حال فروپاشی است و این تا همین هفته گذشته در ذهن هیچکس نمی گنجید.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.