2024/07/23
۱۴۰۳ سه شنبه ۲ مرداد
قرار نبود آراء کاندیداهای شهرداری اعلام شود
یک عضو منتخب شورای شهر :

قرار نبود آراء کاندیداهای شهرداری اعلام شود

تعداد آرائی که به کاندیدای شهرداری تهران نسبت داده شده، صحت ندارد و اینگونه شایعه‌پراکنی‌ها جای تعجب دارد.

دوات آنلاین-شهردار بعدی تهران چه کسی خواهد بود؟ این سوالی است که این روزها خیلی‌ها در پایتخت و حتی شهرها و استان‌های دیگر درباره آن گمانه‌زنی می‌کنند. امروز وقتی منتخبان شورای پنجم پر هم نشستند تا در این باره بحث کنند خبر رسید که محمدعلی نجفی بیشترین رای را دارد اما یکی از حاضران در این جلسه نسبت به این انتشار این خبر انتقاد دارد:« قرار نبود که آراء همه کاندیداها اعلام شود».

مجید فراهانی با رد اخبار منتشره در شبکه‌های مجازی پیرامون تعداد آراء ۲۴ گزینه شهرداری تهران گفت: براساس اعلام هیات رئیسه موقت قرار نبود که آراء همه کاندیداها اعلام شود و آنچه که امروز در برخی شبکه‌ها به عنوان تعداد آراء گزینه‌های پیشنهادی مطرح شده است، خلاف واقع است.

 

وی با بیان اینکه اعلام آراء ۲۴ کاندیدای پست شهرداری تهران برخلاف مصوبه اعضای شورای پنجم بوده است، با اشاره به معرفی دکتر صادق خرازی به عنوان گزینه شهرداری گفت: دکتر خرازی از ابتدا تمایلی نداشتند که به عنوان گزینه شهرداری تهران مطرح شوند و در هفته‌های گذشته نیز نشانه‌ای دال بر علاقه وی نبود با این حال به خاطر سوابق ارزنده و شناختی که از توانایی‌های این فرد داشتیم از او به عنوان گزینه شهرداری تهران نام برده شد.

 

این عضو منتخب شورای شهر پنجم با بیان اینکه براساس مصوبه هیات رئیسه نتایج اعلام نشد اما متاسفانه در برخی فضاهای مجازی تعداد آراء گزینه‌ها آن هم به طور ناصحیح اعلام شد، گفت: تعداد آرائی که به کاندیدای شهرداری تهران نسبت داده شده، صحت ندارد و اینگونه شایعه‌پراکنی‌ها جای تعجب دارد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.