2024/03/05
۱۴۰۲ سه شنبه ۱۵ اسفند
نیکخواه بهرامی: شاید به چین بروم

نیکخواه بهرامی: شاید به چین بروم

صمد نیکخواه بهرامی درباره برنامه‌اش برای فصل جدید گفت: ممکن است برای ادامه بازی‌هایم به لیگ چین بروم.

دوات آنلاین-صمد نیکخواه بهرامی درباره برنامه‌اش برای فصل جدید گفت: ممکن است برای ادامه بازی‌هایم به لیگ چین بروم.

 

صمد نیکخواه بهرامی، بسکتبالیست، در واکنش به این که شنیده می‌شود برای فصل جدید سخت در حال تمرین هستید، بیان کرد: من همیشه تمرین می‌کنم. عشق و علاقه من بسکتبال بازی کردن است و به دلیل این که از این ورزش لذت می‌برم تا جایی که در توانم باشد تمرین می‌کنم.

 

او در  پاسخ به این سوال که فصل آینده در کدام تیم بازی می‌کند، اظهار کرد: تاکنون قراردادی امضا نکرده‌ام و در حال مذاکره‌ام. ان‌شاء‌الله در چند روز آتی مشخص می‌شود که به کدام تیم خواهم پیوست. به احتمال زیاد فصل جدید در چین خواهم بود، البته قطعی نیست.

 

این بسکتبالیست، ‌اضافه کرد: چین سهمیه بازیکن‌های آسیایی خود را کم کرده و به سه نفر رسانده است. حامد حدادی در تیمی که بازی می‌کند به عنوان بازیکن خارجی است و به عنوان بازیکن آسیایی حضور ندارد. امسال شرایط سخت‌تر از سال‌های گذشته است زیرا مشخص نیست که چه تیمی در چه پستی بازیکن می‌خواهد. در سال‌های گذشته معمولاً تا این تاریخ قراردادمان را بسته بودیم.

 

نیکخواه بهرامی، درباره نتایج کسب شده توسط مهاجم جوانان در جام جهانی، گفت‌: نتایج خیلی جالبی نبود. این نتایج کوتاه مدت و میان دوره است و نمی‌توان زیاد به آن استناد کرد. در سطح دنیا رده جوانان از نظر نتیجه رده مهمی نیست که بتوان بسکتبال یک کشور را با این نتایج ارزیابی کرد. مساله‌ای که اکنون اهمیت دارد این است که چند نفر از تیم جوانان می‌توانند در سال‌های آینده به لیگ برتر بیایند و به عنوان بازیکنان خوب بازی کنند یا به تیم‌ ‌ملی کمک کنند.

 

او که با رادیو ورزش گفت‌وگو می کرد، تصریح کرد: بازیکنان رده جوانان هنوز به بلوغ جسمی و روحی و روانی نرسیده‌اند. ممکن است بازیکنی در این رده بسکتبالیست موفقی نباشد اما در سال‌های آینده با برنامه‌ریزی و تمریناتی که برای او درنظر گرفته می‌شود، بتواند جزء بهترین بازیکنان شود.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.