2024/07/13
۱۴۰۳ شنبه ۲۳ تير
عجیب‌ترین شکایت دختری علیه پدر؛ تقلب در بازی منچ

عجیب‌ترین شکایت دختری علیه پدر؛ تقلب در بازی منچ

دختر 24 ساله می‌گوید از پدرش به خاطر این تقلب متنفر شده و او باید محاکمه شود.

دوات آنلاین -اتفاقات عجیب و غریب در گوشه و کنار دنیا کم رخ نمی‌دهد. برخی از این اتفاقات جنبه قضایی پیدا می‌کنند و باعث تشکیل پرونده‌هایی می‌شوند که گاه خنده‌دار است. نمونه این اتفاق شکایت دختر هندی علیه پدرش به خاطر تقلب در منچ است.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، بازی منچ و مار و پله Ludo king یکی از بهترین بازی‌های آنلاین رایگان است که امروزه با شیوع بیماری کرونا و درخانه ماندن افراد، بیش از پیش مورد استقبال قرار گرفته است. Ludo king توسط شرکت بازی سازی هندی به نام Gametion در فوریه سال ۲۰۱۶ انتشار یافت. این بازی برای هر دو سیستم عامل اندروید و IOS قابل نصب و دانلود است. منطق و قوانین این بازی مثل بازی منچ سنتی است که اکثرا بازی کرده‌ایم، تنها چند تفاوت در خانه‌های امن دارد.

 

از پدرم متنفر شدم

حال چقدر می‌تواند جدال بر سر Ludo جدی شود؟ زن ۲۴ ساله‌ای از پدرش برای تقلب در بازی Ludo، شکایتش را به دادگاه خانواده‌ای در بوپال (شهری از کشور هند) ارائه کرد که این اوضاع روند جدی و در عین حال خنده دار به خود گرفت. این زن احترام خود را نسبت به پدرش از دست داده و از او متنفر شده است. او حتی می‌خواست همه روابطش را با پدرش قطع کند و نمی‌خواست او را "پدر" صدا کند.

 

دلیل این کار این است که او آنقدر به پدرش اعتماد داشت که انتظار نداشت در بازی "تقلب" کند. اوضاع برای زن به گونه‌ای وخیم‌تر شد که مجبور شد پس از حادثه چهار جلسه به مشاور مراجعه کند. این زن در جلسات مشاوره گفته بود که نمی‌تواند باور کند پدرش که این‌ همه به او اعتماد داشته است، بتواند این کار را با او انجام دهد. ساریتا گفت که او باور کرده که پس از این حادثه هیچ رابطه‌ای بین او و پدرش وجود ندارد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها
ناشناس 1399/07/08
عجیب نیست. برخی‌ها آنقدر خودشان را خوب نشان می‌دهند که وقتی اشتباه می‌کنند، اطرافیانش هنگ می‌کنند.

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.