2024/05/29
۱۴۰۳ چهارشنبه ۹ خرداد
جزییات انتخاب سیاوش طهمورث به جای زنده یاد سیروس گرجستانی در سریال شرم

جزییات انتخاب سیاوش طهمورث به جای زنده یاد سیروس گرجستانی در سریال شرم

تهیه کننده سریال شرم درباره این‌که این جایگزینی چگونه اتفاق افتاد توضیح داده است.

دوات آنلاین -سریال شرم با بازی مرحوم سیروس گرجستانی در حال ضبط بود که خبر درگذشت این هنرمند اعلام شد. بعد از آن عوامل سریال شرم تصمیم گرفتند سکانس‌هایی که با بازی گرجستانی ضبط کرده بودند حفظ کنند و ادامه نقش را به بازیگر دیگری بسپارند که در نهایت سیاوش طهمورث انتخاب شد.

 

امیر پور وزیری تهیه کننده سریال شرم در گفت و گو با خبرگزاری فارس گفت:  وقتی آقای طهمورث آمدند سکانس های آقای گرجستانی تکرار نشد و تمام تلاشمان نگه داشتن سکانس های آقای گرجستانی بود و با اینکه برایمان زمانبر بود اما انجامش دادیم.

 

پوروزیری ادامه داد: ما تمهیداتی چیدیم مثل همه کارهای دیگری که بازیگر در میانه تولید فوت می کند و سکانس هایش حذف نمی شود. در اینباره من و کارگردان پافشاری کردیم و به احترام آخرین حضور مرحوم گرجستانی سکانس هایش را نگه داشتیم و معتقدیم این برکت کار ما و بزرگداشت مرحوم گرجستانی است.

سیاوش طهمورث در سریال شرم

سیاوش طهورث چگونه انتخاب شد

تهیه‌‌کننده سریال شرم همچنین  در گفت‌وگو با تسنیم گفت: وقتی خبر فوت آقای گرجستانی را شنیدیم قاعده کار این است که ندانی باید چه کار کنی و چطور ادامه بدهی. ما مجبور بودیم ادامه دهیم و فکر کنیم چطور پیش برویم.. بیش از 200 دقیقه با سیروس گرجستانی ضبط کرده بودیم و این لحظات بسیار لذت‌بخش بودند. بسیاری به ما می‌گفتند عاقبت فیلم چه می‌شود و بدون حضور ایشان چه می‌کنید و ما گفتیم حضور ایشان خیلی برای ما مهم است. نشستیم و فکر کردیم گزینه‌های مختلف پیشروی ما بود که ترجیح دادیم نقش حذف نشود.

 

او افزود: بعد از اینکه تصمیم گرفتیم نقش حذف نشود، به سراغ ایده‌های دیگر رفتیم مثل بدلسازی و شبیه‌سازی که چند پلان گرفتیم اما واقعیت این بود که ما به بازیگر حرفه‌ای برای پیش بردن این نقش و داستان مربوط به کاراکتر نیاز داشتیم. خواستیم با بیننده صادق باشیم بنابراین به سراغ گزینه‌ای در حد و اندازه‌های گرجستانی برویم و سیاوش طهمورث انتخاب شد. جالب است که سیروس گرجستانی در تئاتر بسیار درخشان "معرکه در معرکه" به نویسندگی طهمورث و داود میرباقری و البته کارگردانی خود طهمورث بازی کرده بود. به همین خاطر به سراغ او رفتیم.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.