2024/05/24
۱۴۰۳ جمعه ۴ خرداد
کشف اجساد قربانیان جن گیری در گور دسته جمعی

کشف اجساد قربانیان جن گیری در گور دسته جمعی

دادستان کل پاناما گفته در امکان شناسایی هویت و جنسیت اجساد پیدا شده وجود ندارد. بقایای اجساد پیدا شده به غسالخانه‌ای فرستاده شده تا کارشناسان پزشکی قانونی روی آنها تحقیق کنند.

دوات آنلاین -پلیس پاناما از پیدا کردن گورجمعی مرتبط با آیین‌های جن‌گیری یک فرقه مذهبی خبر داد. بازرسان برای رسیدن به این گورجمعی ۱۰ ساعت از ارتفاعات بالا رفتند.

 

این گورجمعی جدید در نزدیکی یک گورجمعی دیگر است که ماه ژانویه در این منطقه دورافتاده کشف شد و طی آن جسد ۷ نفر یعنی یک زن باردار و ۵ فرزند او و یک نوجوان از زیر خاک بیرون آورده شد.

 

پلیس پاناما که تحقیقاتی در این باره آغاز کرده معتقد است بقایای اجساد گورجمعی جدید متعلق به افرادی است که توسط رهبران و اعضای یک فرقه مذهبی که در میان جنگل‌های دورافتاده این کشور زندگی می‌کنند، کشته شده‌اند.

 

بازرسان جنایی در حال نظارت بر کاوش‌ها و استخراج اسکلت‌ها از این گور واقع در منطقه نگابه بوگله در شمال-غربی پاناما هستند.

 

ماه ژانویه گذشته هم یک گورجمعی دیگر در نزدیکی همین محل کشف شد.

 

به نظر می‌رسد این گورها متعلق به قربانیان آزار و شکنجه و مراسم خشن جن‌گیری یک فرقه مذهبی در این منطقه باشد.

 

دادستان عمومی پاناما، "آزیل توگری" گفته بازرسان جنایی برای دستیابی به این گور حدود ۱۰ ساعت از ارتفاعات منطقه بالا رفته‌اند.

 

گورجمعی کشف شده در ۳۵۰ کیلومتری پایتخت، پاناما سیتی، است.

 

دادستان کل پاناما گفته در حال حاضر امکان شناسایی هویت و جنسیت اجساد پیدا شده وجود ندارد.

 

بقایای اجساد پیدا شده به غسالخانه‌ای در استان چرینکویی فرستاده شده تا کارشناسان پزشکی قانونی روی آنها تحقیق کنند.

 

چند روز پیش پلیس رهبر فرقه "نور جدید از جانب خدا"  توسط پلیس و در رابطه با گورجمعی کشف شده در ماه ژانویه بازداشت شد.

 

در آن گور جمعی یک زن باردار و ۵ فرزند او و یک نوجوان پیدا شدند. پلیس تنها پس از آن به این فرقه و محل گورجمعی یورش برد که سه نفر از ساکنان روستاهای اطراف که در چنگ اعضای این فرقه افتاده بودند موفق به فرار شدند و خود را به یک بیمارستان رساندند.

 

پس از آن پلیس به کلیسای صحرایی که این فرقه برپا کرده بود یورش برد و در آنجا یک زن عریان، قمه و چاقو و یک بز که معلوم بود با تشریفات مذهبی ذبح شده بود را پیدا کرد.

 

افرادی که جان سالم به در برده‌اند گفته‌اند این فرقه قربانیان خود را از روستاییان محلی می‌گرفته و سپس بروی آنها آیین‌های خشن جن‌گیری که شامل کتک زدن و شکنجه است انجام می‌داده است.

 

پلیس بعد از یورش به محل اسکان این فرقه ۱۵ نفر را که در بند آنها بودند آزاد کرد.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.