2024/06/15
۱۴۰۳ شنبه ۲۶ خرداد
اخاذی‌های پلید خانم منشی از مرد کارخانه دار

اخاذی‌های پلید خانم منشی از مرد کارخانه دار

منشی سابقم که او را اخراج کرده بودم با همدستی یک مرد مرا ربوده و شکنجه کردند و تا الان بیش از 5 میلیارد تومان از من اخاذی کرده‌اند.

دوات آنلاین -خانم منشی که پس از اخراج کینه مرد کارخانه دار را به دل گرفته بود با اجیر کردن یک آدم ربا، نقشه اخاذی 5 میلیارد تومانی را طراحی و اجرا کرد.

 

به گزارش نوشته روزنامه «ایران»، اواخر مرداد بود که هرمز مرد کارخانه دار و ثروتمند  سوار بر خودرواش شد تا به محل کارش برود. اما زمانی که خواست از پارکینگ خارج شود، با خودروی پژویی مقابل در ورودی پارکینگ رو به رو شد.

 

وی چندین بار بوق زد تا سرنشینان خودروی پژو از مقابل در پارکینگ  کنار بروند اما وقتی بی توجهی آنها را دید از خودرواش پیاده شد و به سمت پژو سواران رفت تا تذکر دهد . اما به محض رسیدن کنار پژو ناگهان  زن و مردی  که صورتشان را با ماسک پوشانده بودند از خودرو پیاده شده و با تهدید چاقو هرمز  را سوار بر خودرو کرده و ربودند.

 

13 ساعت کابوس

خودروی پژو ساعتی بعد،  مقابل خانه‌ای در جنوب پایتخت متوقف شد. آنها با تهدید مرد کارخانه دار را  به خانه‌شان منتقل کردند.

 

سپس شکنجه ها آغاز شد و  با تهدید چاقو، پیرمرد را مجبور کردند تا چندین برگه چک برایشان امضا کند. بعد از آن نیز کارت‌های عابربانک او را گرفته و تمام موجودی داخل آن را به حساب زن جوان منتقل کردند.

 

مرد کارخانه دار 13 ساعت تحت شکنجه قرار گرفت.  با آنکه زن جوان ماسک به صورت داشت، اما صدا و چهره‌اش هویت او را برملا کرد و مرد کارخانه دار، منشی سابقش را شناخت.  متهمان پس از رسیدن به هدفشان بار دیگر پیرمرد را سوار خودرو کرده و در یکی از خیابان‌های پایتخت رها کردند.

 

اخاذی های سریالی

هرمز که فکر می کرد ماجرا تمام شده به پلیس شکایت نکرد اما  این پایان اخاذی‌های متهمان نبود بلکه زن جوان به بهانه‌های مختلف به سراغ وی می‌رفت و از او اخاذی می‌کرد. بهنوش - متهم - او را  تهدید می کرد که اگر  پای پلیس به ماجرا باز شود به خانواده وی صدمه می‌زند. با این شیوه متهمان در مدت یک ماه  بیش از 5 میلیارد تومان از وی اخاذی کردند.

 

 تا اینکه هرمز تصمیم به شکایت گرفت و به پلیس  گفت:  منشی سابقم  که به خاطر کم کاری‌هایش او را اخراج کرده بودم از من کینه به دل گرفته و با همدستی یک مرد مرا ربوده و شکنجه کردند و تا الان  بیش از 5 میلیارد تومان از من اخاذی کرده‌اند.

 

دستگیری آدم ربایان

به دنبال شکایت هرمز، به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی پایتخت، تحقیقات از سوی کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی آغاز شد. در بررسی‌های صورت گرفته، منشی جوان و همدستش بازداشت شدند.

 

زن جوان که خود را در برابر مدارک مستند می‌دید به ناچار لب به اعتراف گشود: چند سالی در کارخانه هرمز کار می کردم و برایش  کلی زحمت کشیدم اما او مدام بهانه می‌آورد و از کارم ایراد می گرفت در نهایت هم مرا اخراج کرد. ماجرا فقط اخراجم از کارخانه نبود او حق و حقوقم را نداد و زندگی‌ام نابود شد. به همین خاطر کینه او را به دل گرفتم و به فکر انتقام افتادم.

 

او ادامه داد: چون به تنهایی نمی‌توانستم از او انتقام بگیرم به فکر یک همدست افتادم، مدتی بعد  در اینستاگرام با مردی آشنا شدم و با وعده دستمزد 500 میلیون تومانی او را برای این کار استخدام کردم. تا الان بیش از 5 میلیارد تومان از مرد کارخانه دار اخاذی کردم و با این پول‌ها ملک و زمین خریدم .

 

همدست زن جوان نیز در تحقیقات به آدم ربایی اعتراف کرد اما مدعی شد که هیچ پولی از بهنوش نگرفته و 500 میلیون تومان وعده پوشالی بوده که از سوی زن جوان مطرح شده بود.

 

به دستور بازپرس سهرابی، دو متهم جوان در اختیار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شده و تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.