2024/06/22
۱۴۰۳ شنبه ۲ تير
خانم بازیگر چرا از حضور در سریال کمدی معروف انصراف داد

خانم بازیگر چرا از حضور در سریال کمدی معروف انصراف داد

شیوا خنیاگر برای بازی در سریال همسران انتخاب شده بود اما می‌گوید از بازی در این نقش انصراف داد.

دوات آنلاین -شیوا خنیاگر از جمله بازیگرانی است که سریال‌های به یادماندنی در کارنامه‌اش دارد. سریال ستایش و بازی در نقش فیروزه در سریال بوم و بانو فقط نمونه‌ای از این آثار است. او در برنامه چهل تیکه حرف‌های جالبی زده است که می‌خوانید:

 

شروع کار با گویندگی

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، شیوا خنیاگر گفت:مدت‌ها به من می‌گفتند که صدای خوبی داری و من در رادیو تست گویندگی دادم و قبول شدم.۱۲ نفر قبول شدند که از بین آن‌ها فقط دو نفر خانم بودند و برای من جالب بود تا اینکه امتحانات گزینشی کتبی و شفاهی هم دادیم حتی متون نظم و نثر عربی و فارسی خواندیم. اما بعد از مدتی رئیس گزینش تغییر و اعلام کر دمن گوینده زن نمی‌خواهم و برای من که ۸ ماه امتحان دادم و درگیر این موضوع بودم سخت گذشت. من در این فاصله مادرم فوت کرد و نسبت به این موضوع سرد شده بودم تا اینکه دو سال بعد دوباره امتحان دادم و قبول شدم و شروع به کار کردم.

 

شروع بازیگری

بازیگر سریال بوم و بانو درباره شروع فعالیت در حوزه بازیگری گفت: اولین فیلمی که قرار بود صدا روی صحنه اتفاق بیفتد، خانم درخشنده کارگردان این فیلم بودند، آقای شجره به من گفتند دنبال بازیگری هستند که صدای مناسبی داشته باشد. البته من پیشینه تئاتری هم داشتم، اما یک نقش کوتاهی را در فیلم «عبور از غبار» بازی کردم و این شروع بازیگری ام شد.

شیوا خنیاگر بازیگر

انصراف از بازی در سریال همسران

در بخش دیگر خنیاگر درباره سریال همسران گفت: در سریال همسران خودم قرار بود جای خانم مهین ترابی بازی کنم، قرارداد رنگ پریده اش را هم دارم.

 

وی ادامه داد: من یک کار با آقای قدکچیان به نام دیوانه وار انجام داده بودم و آقای لطفی در این کار بودند. آقای لطفی گفتند که من یک داستانی دارم و می‌خواهم برای تلویزیون بسازم و آن را برای خانم مهین ترابی نوشتم، اما الان که بازی شما را می‌بینم به نظرم شما مناسب‌تر هستید و قرارداد نوشتیم و با آقای رسام رقم قابل ملاحظه‌ای هم بود. یک سال کامل کار انجام دادیم و حتی یک روز تعطیلی هم نداشتیم.

 

بازیگر سریال ستایش افزود: یک خانه‌ای در سعادت آباد را برای کار اجاره کردند و حتی تست لباس و گریم دادم. کار که شروع شد صحنه‌هایی را کارگردان از من می‌خواست اجرا کنم که باید با صدای بلند بخندم، اما بعد از یک هفته نرفتم. آقای لطفی و علی شوقیان به خانه من آمدند و من گفتم به شدت عذرخواهی می‌کنم و می‌دانم که کارم غیر حرفه‌ای بوده حاضرم زیان شما را هم پرداخت کنم، اما من بازیگر کمدی نیستم، من اشتباه کردم و بعد از آن هیچ وقت در هیچ کاری به عنوان کمدین ظاهر نشدم. حتی آقای رسام ناراحت شدند و آقای لطفی را برداشتند که معرف من بودند و آقای کاویانی را آوردند و خانم مهین ترابی را جای من گذاشتند.

 

خنیاگر درباره اینکه دوست داشت چه نقشی بازی کند که نشده است؟ گفت: من خود واقعی ام را هیچ وقت بازی نکردم، شخصیتی که به خودم نزدیک باشد را نداشتم.

 

وی افزود:من به زبان گیلکی وترکی تسلط دارم حتی بعضی اوقات دوستان می‌گویند که چرا با این لهجه‌ها کار نکردی؟اما همیشه کارگردانان  اولین کار‌ها را نگاه می‌کنند و پیشنهاد همان نقش را می دهند. من همیشه یک زن پولدار، متکبر بازی کردم. اما چرا فکر نکردند نمی‌توانستم یک زن روستایی را بازی کنم.

 

خنیاگر اظهار کرد: من در یک ژانری ماندم و زن پولدار روی نقش من ماند. این عدم ریسک پذیری عوامل یک فیلم این اتفاق را برای بازیگر رقم می‌زند.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.