2024/06/15
۱۴۰۳ شنبه ۲۶ خرداد
عروس وسط جشن ازدواج سکته کرد

عروس وسط جشن ازدواج سکته کرد

سکته عروس در مراسم ازدواجش همه را در بهت فرو برد.

دوات آنلاین -عروس و دامادی جوان شروع زندگی مشترک خود ار جشن گرفته و در حال تجربه شادترین شب زندگی خود بودند که ناگهان عروس خانم سکته کردو  جشن بهم ریخت.

 

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: روز عروسی برای بیشتر دختران و پسران به عنوان بهترین روز زندگی شان محسوب می‌شود. اما برای یک عروس و داماد جوان در فلسطین اشغالی چنین نبود. در حالی که عروس و داماد جوان به همراه مهمانان سرگرم جشن و شادی در بهترین روز زندگی شان بودند ناگهان اتفاقی غیرمنتظره همه چیز را بهم ریخت.

 

انتقال عروس خانم به بیمارستان

«سادوت نِگِو»، عروس ۳۳ ساله در جشن عروسی ناگهان دچار حمله قلبی شد و روی زمین افتاد. تعدادی از مهمانان که متخصص پزشکی بودند توانستند با انجام عملیات احیاء (CPR) عروس را تا رسیدن اورژانس زنده نگه دارند.

 

عروس جوان سپس با آمبولانس به نزدیکترین بیمارستان منتقل و بستری شد. این دختر جوان که گفته می‌شود خود نیز پزشک است و اکنون با مرگ دسته و پنجه نرم می‌کند در مرکز پزشکی سوروکا بستری است. این اتفاق روز یکشنبه و در منطقه «بیرشِبا» رخ داد.

 

مراسم عروسی در یک باغ بزرگ با ویلایی مجلل در حال برگزاری بود که ناگهان این اتفاق رخ داد.

 

معمولا عروسی‌ها در فلسطین اشغالی به شکلی سنتی و با حضور بیش از صد‌ها مهمان برگزار می‌شود. اخیرا به دلیل شیوع کرونا و طبق مقررات جدید عروس و داماد‌ها اجاز دعوت از بیش از ۲۰ مهمان در مراسم عروسی خود ندارند.

 

 

12jav.net

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.