2024/06/24
۱۴۰۳ دوشنبه ۴ تير
مرگ خانم دکتر به خاطر تزریق اشتباه

مرگ خانم دکتر به خاطر تزریق اشتباه

این پزشک به اشتباه به خودش آمپول ضدسرطان تزریق کرده بود.

دوات آنلاین -خانم دکتر که دچار سردرد شده بود به جای تزریق آمپول مسکن به اشتباه با تزریق آمپول ضد سرطان به خودش به کام مرگ رفت.

 

به نوشته روزنامه جوان، روز یکشنبه دوم شهریور ماه قاضی مصطفی واحدی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی ماموران کلانتری ۱۳۵ آزادی از مرگ مشکوک زن جوانی با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شد.

 

تیم جنایی در یکی از بیمارستان های غرب تهران با جسد زن ۳۲ساله ای  رو به رو شدند که به طرز مشکوکی فوت کرده بود.

 

نخستین بررسی ها نشان داد این زن پزشک عمومی است که در درمانگاه خصوصی مشغول به کار بوده است. همچنین مشخص شد وی شامگاه شنبه در حالی که وضعیت جسمی خوبی نداشته به خانه شان رفته تا اینکه روز بعد به کام مرگ میرود.

 

یکی از دوستان این پزشک گفت: او از دوستان صمیمی من بود و همیشه با هم ارتباط داشتیم شامگاه شنبه از طریق واتساپ با هم پیامک رد و بدل کردیم و ساعتی با هم در ارتباط بودیم. او گفت که در محل کار سرش به شدت درد گرفته به طوریکه احساس کرده سرما خورده است به همین خاطر تصمیم گرفته است آمپول مسکنی به خودش تزریق کند. او گفت یک عدد آمپول مسکن و یک عدد آمپول ضد سرطان در کنار تخت بود که پس از تزریق متوجه شده اشتباهی آمپول ضدسرطان قوی را به خودش تزریق کرده است. او گفت که الان گیج است و نیاز به استراحت دارد. من به او گفتم که بهتر است به پزشک متخصص یا همکارانش در بیمارستان مراجعه کند و موضوع تزریق اشتباهی را برای آنها توضیح دهد تا مشکلی برای او پیش نیاید اما او گفت یکشنبه شیفت درمانگاه دارد و الان استراحت می کند و تا صبح خوب می شود. همزمان با انتقال جسد خانم دکتر به پزشکی قانونی برای مشخص شدن علت اصلی مرگ مأموران به دستور قاضی واحد تحقیقات خود را درباره این حادثه آغاز کردند.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.