2022/07/02
۱۴۰۱ شنبه ۱۱ تير
راز شوم زن جوان در رابطه مجازی

راز شوم زن جوان در رابطه مجازی

ارتباط مجازی من و «نادر» شروع شد به طوری که دیگر با جملات محبت آمیز او زندگی می کردم و شیفته شخصیت مهربان او شده بودم تا اینکه...

دوات آنلاین-چند ماه است که خواب و خوراک ندارم. اضطراب و استرس سراسر وجودم را فرا گرفته است. با هر جمله و کلامی که نزدیک به راز پنهانی زندگی ام باشد، بر خود می لرزم و همواره از افشای ماجرایی که زندگی ام را به آتش خواهد کشید، بسیار وحشت دارم چرا که ...

 

این ها بخشی از اظهارات زن 34ساله ای است که به خاطر ارتباط غیراخلاقی در فضای مجازی به مردابی سقوط کرده که اکنون برای نجات از این مرداب وحشتناک به هر رشته امیدی دست می آویزد. او که با کورسوی امیدی برای حفظ زندگی اش وارد کلانتری سناباد مشهد شده بود، درباره این ماجرای تاسف بار به کارشناس اجتماعی کلانتری گفت: 14 سال قبل با «کیان» ازدواج کردم و صاحب یک دختر شدم اما هیچ علاقه ای بین من و همسرم وجود نداشت.

 

او مردی متکبر و خودبین بود به طوری که مرا در خانه نمی دید، حتی نظراتم را درباره هر موضوعی به تمسخر می گرفت تا جایی که آرام آرام اختلافات ما آغاز شد. کیان بیشتر اوقاتش را با دوستانش می گذراند و توجهی به من نداشت. در واقع، مهر و عاطفه ای بین من و او وجود نداشت. هیچ وقت نمی توانستیم کلمات محبت آمیز به یکدیگر بگوییم. کم کم نه تنها هیچ نقطه مشترک اخلاقی یا عاطفی بین ما به وجود نیامد بلکه این اختلافات به مشاجره و کتک کاری کشید تا حدی که دیگر کتک زدن من برای کیان به یک عادت تبدیل شده بود و او با هر بهانه ای مرا زیر مشت و لگد می گرفت. به گونه ای که احساس تنفر از او در وجودم موج می زد.

 

خلاصه، چهار سال قبل در گیر و دار همین اختلافات بود که با پیام های عاشقانه ای در یکی از شبکه های اجتماعی رو به رو شدم. آن جوان ناشناس با جملاتی که برایم ارسال می کرد مرا به یک ارتباط غیراخلاقی فرا می خواند. اگرچه شماره تلفن برایم ناشناس بود اما همه فکر و ذهنم را درگیر کرده بود. بالاخره مدتی بعد از این ماجرا، تازه فهمیدم که عامل ارسال این پیام ها یکی از اطرافیان بسیار نزدیکم است که قصد دارد ارتباط غیراخلاقی با من برقرار کند، چرا که در جریان اختلافات عمیق خانوادگی و ناسازگاری بین من و همسرم قرار داشت.

 

وقتی این ماجرا را فهمیدم، با نشان دادن پیام ها به اقوام و بستگانم تلاش کردم تا ذات بی شرمانه او را برای دیگران فاش کنم. او هم که به خاطر این آبروریزی در میان فامیل خجالت زده شده بود، دیگر پیامی برای من ارسال نکرد اما من همچنان از وضعیت زندگی ام رنج می بردم و احساس کمبود محبت می کردم تا این که مدتی بعد جوان دیگری از طریق تلگرام پیام محبت آمیزی برایم ارسال کرد.

 

اشتباه بچه‌گانه زن جوان

من هم با یک اشتباه بچه‌گانه و در حالی که فکر می کردم همسرم با زنان دیگری ارتباط دارد، به آن پیام عاشقانه پاسخ دادم. بدین ترتیب ارتباط  مجازی من و «نادر» شروع شد به طوری که دیگر با جملات محبت آمیز او زندگی می کردم و شیفته شخصیت مهربان او شده بودم. آن قدر در فضای مجازی غرق بودم که همسر و خانواده ام را به فراموشی سپردم. ارتباط تلفنی ما به جایی رسید که تصمیم به دیدار یکدیگر گرفتیم. به همین دلیل نزدیک  باشگاه ورزشی دخترم با هم قرار گذاشتیم و من او را در آن جا ملاقات کردم.

 

نادر در همان دیدار اول با تعریف و تمجید از زیبایی های ظاهری و نوع آرایشم ، از من خواست تصاویری را با تلفن همراهم برایش ارسال کنم تا خاطره خوبی از این دیدار برایش باقی بماند. من هم که هیچ گاه به عاقبت وحشتناک این ارتباط غیراخلاقی و شرم آور نمی اندیشیدم، خیلی زود تحت تاثیر کلمات عاشقانه اش قرار گرفتم و تعدادی از عکس هایم را برایش ارسال کردم اما از همان روز به بعد ارتباط نادر با من بسیار کم شد به طوری که  دیگر بیشتر اوقات به تلفن هایم پاسخ نمی داد. هنوز علت و انگیزه این رفتار او را نفهمیده بودم که به طور کلی ارتباطش را با من قطع کرد و تلفنش خاموش شد.

 

چند روز بیشتر از این ماجرا نگذشته بود که یکی از بستگانم چند تا از آن عکس ها را از طریق تلگرام برایم فرستاد و تهدیدم کرد چیزی که عوض دارد گله ندارد! تازه فهمیدم نادر توسط همان فامیل نزدیکم اجیر شده است که قصد ارتباط غیراخلاقی با مرا داشت و ...

 

حالا او مرا تهدید می کند که اگر به خواسته های شرم آورش پاسخ ندهم، تصاویرم را نه تنها به شوهرم نشان می دهد بلکه آن ها را برای همه فامیل ارسال می کند. اکنون که به خاطر یک اشتباه احمقانه زندگی ام در آستانه نابودی قرار گرفته است، نمی خواهم برای یک بار دیگر بازیچه  هوسرانی دیگران باشم و ...

 

شایان ذکر است، با صدور دستوری از سوی سرگرد جواد بیگی (رئیس کلانتری سناباد مشهد) پرونده این زن جوان توسط مشاوران زبده کلانتری مورد بررسی های کارشناسی قرار گرفت.

 

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

منبع: روزنامه خراسان

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.