2024/06/22
۱۴۰۳ شنبه ۲ تير
پشت پرده سفر علی کریمی به کانادا

پشت پرده سفر علی کریمی به کانادا

آیا موضوع مهاجرات جادوگر واقعیت دارد؟

دوات آنلاین-این روزها شایعات زیادی در خصوص علی کریمی مطرح می‌شود که یکی از این شایعات مهاجرت ستاره سابق فوتبال ایران به کاناداست. رد چند پیشنهاد لیگ برتری نیز به این شایعات دامن زده اما پرس‌وجوی روزنامه خراسان از اطرافیان او نشان می‌دهد که 8 محبوب سرخ‌ها فعلا برنامه‌ای برای مهاجرت ندارد. اما اوج گرفتن شایعه مهاجرت کریمی از کجا آغاز شد؟!

 

همه چیز از پست کریمی در صفحه اینستاگرامش آغاز شد؛ جایی که او با انتشار عکسی از داخل هواپیما نوشت: «گاهی نباش، خودت را بردار و برو و کمی دورتر از این قافله بایست.»

 

بعد از انتشار این پست بود که خیلی از سایت‌ها و خبرگزاری‌ها از سفر کریمی به کانادا خبر دادند اما بعد از چند ساعت مشخص شد که سفری در کار نبوده و جادوگر فوتبال ایران همچنان در تهران است. بعد از این اتفاقات مالک شهرخودرو مدعی شد که این باشگاه قبل از سهراب بختیاری‌زاده با علی کریمی مذاکراتی داشته اما او به پیشنهاد تیم مشهدی پاسخ منفی داده است.

 

انتشار این خبر به شایعه مهاجرت کریمی دامن زد اما مهاجرت به کانادا دلیل پاسخ منفی کریمی به شهرخودرویی‌ها نبود. در واقع این‌که علی کریمی بعد از جدایی از سپیدرود به چند پیشنهاد لیگ برتری پاسخ منفی داده به خاطر این است که او قصد دارد یک سفر کوتاه به کانادا برای دیدار با خانواده داشته باشد و این سفر به هیچ عنوان به معنای مهاجرتش نیست.

 

در این روزها خیلی‌ها می‌گویند کریمی هم مثل دایی قصد دارد از فوتبال فاصله بگیرد اما برخلاف این ادعا شماره 8 محبوب سرخ‌ها برای حضور در لیگ بیستم برنامه‌های ویژه‌ای دارد و حتی مذاکراتی هم با چند تیم لیگ برتری داشته تا بعد از اتمام لیگ نوزدهم با یکی از تیم‌های لیگ برتری به فوتبال ایران برگردد. به این ترتیب اگر در چند روز آینده خبر سفر کریمی به کانادا را شنیدید تعجب نکنید اما مطمئن باشید این سفر کوتاه و صرفا برای دیدار با خانواده خواهد بود و بعد از اتمام این سفر کریمی مجددا در قامت مربی به فوتبال ایران برمی‌گردد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.