2023/10/02
۱۴۰۲ دوشنبه ۱۰ مهر
رئالی‌های دو آتشه فوتبال ایران چه کسانی هستند

رئالی‌های دو آتشه فوتبال ایران چه کسانی هستند

خیلی از بازیکنان استقلال، پرسپولیس و تیم‌ملی طرفدار زیدان و تیمش هستند.

دوات آنلاین-رئال‌ مادرید قهرمان لالیگا شد و این برای رئالی‌های معروف درایران، حکم کری‌خوانی برای بارسایی‌ها را دارد. تعداد رئالی‌های معروف در ایران خیلی بیشتر از رقیب دیرینه است. خیلی از بازیکنان استقلال، پرسپولیس و تیم‌ملی طرفدار زیدان و تیمش هستند. در این گزارش به تعدادی از حامیان سرسخت این تیم و البته بارسایی‌ها اشاره می‌کنیم؛

 

به نوشته جام جم سیدحسین حسینی؛ طرفدار سرسخت رئال‌مادرید. او با بعضی از بازیکنان از جمله وریا غفوری، فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان و... کری دارد. اکثر بازیکنان نامی استقلال طرفدار بارسلونا و مسی هستند. جالب اینجاست اکثر بازیکنان پرسپولیس رئالی هستند.

 

بشار رسن؛ عاشق رونالدو و رئال. از آنهایی که همیشه برای بارسایی‌های پرسپولیس از جمله سیدجلال حسینی کری می‌خواند.

 

مسعود ریگی: هافبک دفاعی استقلال که خیلی خوب خود را در ترکیب این تیم جا انداخته، رئال مادرید را دوست دارد و قاعدتا از قهرمانی این تیم سر کیف آمده.

 

شجاع خلیل‌زاده؛ همیشه برای بارسایی‌ها کری می‌خواند. عاشق رئال و البته سرخیو راموس است. از ملی‌پوشان پرسپولیس بعد از جام‌جهانی درباره راموس سوالات زیادی داشت.

 

علی علیپور: عاشقانه رئال را دوست دارد و یک بار آرزو کرده بود بتواند در این باشگاه بازی کند.

 

محمد حسین کنعانی‌زادگان: او هم شدیدا به رئال مادرید علاقه دارد و یک بار پرسپولیس را رئال مادرید ایران خوانده بود.

 

جواد کاظمیان: رئالی است و شدیدا با یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس کری‌خوانی دارد!

 

خسرو حیدری: همراه با باجناقش امید ابراهیمی در صف رئالی‌ها هستند. زمانی که در استقلال بازی می‌کرد به شدت با پژمان منتظری همبازی سابقش کری‌خوانی داشت.

 

 مهدی ترابی: جایی عنوان نکرده ولی طرفدار رئال مادرید است. او آرزو دارد یک روز به لالیگا برود و طوری خودش را ثابت کند که از رئال پیشنهاد دریافت کند. البته خیلی از بازیکنان ایرانی چنین آرزویی دارند.

 

کریم باقری: آقا کریم هم شدیدا رئالی است و معمولا با عالیشاه و سیدجلال کری‌خوانی می‌کند. قبلا وقتی فرشاد احمدزاده در پرسپولیس بود سر رئال بارسا شدیدا با او کری داشت.

 

منصوریان: از جمله رئالی‌های دو آتیشه که سرش را برای این تیم می‌دهد. البته جالب است بدانید قدیم‌ها با لباس بارسا هم سر تمرین استقلال می‌رفت!

 

برانکو: طرفدار بارسا بود ولی وقتی مودریچ به رئال مادرید رفت، تیمش را تغییر داد و طرفدار او شد! برانکو علاقه‎ای به کری خوانی با بازیکنانش نداشت.

 

 امیرحسین صادقی و حسین ماهینی: این دو بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس هم رئالی هستند. امیرحسین یک وقت‌هایی برای بارسایی‌ها قاطی می‌کند! ماهینی هم در زمان حضور در پرسپولیس بدجور با سیدجلال کری داشت.

 

علی کریمی؛ چهره محبوب پرسپولیسی‌ها و فوتبال ایران طرفدار رئال‌مادرید است. معمولا هم ال‌کلاسیکو را با رفقای رئالی و بارسایی می‌بیند و برای رقیب کری می‌خواند. لباس مورد علاقه ورزشی‌اش بعد از پرسپولیس لباس رئال است.

 

محمد نوازی: اینقدر به رئال علاقه دارد که داده یک لباسی سفارشی رئال برایش دوخته‌اند و پشت آن نام نوازی را حک کرده!

 

 حنیف عمران‌زاده: خودش می‌گوید روانی رئال است!

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها
شجاع پرنده 1399/12/05
رئال

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.