2024/06/15
۱۴۰۳ شنبه ۲۶ خرداد
زن گمشده بعد از 40 سال خانواده اش را پیدا کرد

زن گمشده بعد از 40 سال خانواده اش را پیدا کرد

در ماجرایی عجیب حمله زنبورها باعث شده بود این زن خانواده‌اش را گم کند.

دوات آنلاین-زنی هندی که 40 سال پیش در یک اتفاق عجیب خانواده خود را گم کرده بود بالاخره آنها را پیدا و برای اولین بار با نوه‌ها و نتیجه‌هایش دیدار کرد.

 

ماجرای عجیب حمله زنبورها

به گزارش رکنا،  زن ۹۴ ساله هندوستانی که به مدت ۴۰ سال خانواده واقعی اش را گم کرده بود دوباره آن‌ها را پیدا کرد. «پانچو بای» که به فراموشی مبتلا است در سال ۱۹۷۹ و زمانی که روستای محل سکونتش در ایالت «مهاراشترا» هند را ترک کرد دیگر به خانه بازنگشت. پانچو در حال بازگشت به خانه بود که مورد حمله دسته‌ای زنبور قرار گرفت و به علت درد شدید و سردرگمی در یک بزرگراه سرگردان شد.

 

او در حالی که بدنش توسط زنبور‌ها گزیده شده بود و وضعیت مطلوبی نداشت توسط یک راننده کامیون مهربان با نام «نور محمد» پیدا شد. نور محمد او را به خانه خود منتقل و مانند خواهرش از او مراقبت کرد. سال‌ها گذشت و نورمحمد و خانواده اش تلاش کردند تا خانواده واقعی این زن را پیدا کنند. با این حال هر بار نورمحمد از این زن در مورد روستای محل سکونتش سوال می‌کرد او از روستایی با نام «کانجوم نگار» نام می‌برد که وجود خارجی نداشت.

 

تلاش برای پیدا کردن خانواده

اما سرانجام و در آخرین تلاش‌ها برای پیداکردن محل سکونت این زن او از مکانی با نام «پاراسپور» نام برد که نورمحمد با کمک گوگل مپ توانست آن را در ایالت مهاراشترا پیدا کند. در حالی که پسر این زن ۳ سال پیش از دنیا رفته بود، پانچو با مراجعه به این منطقه توانست نوه اش را پیدا کند. پانچو در تاریخ ۱۷ ژوئن در روستای «آقای محمد» حضور یافت و پس از ۴۰ سال با نوه و خانواده او دیدار کرد. در ویدئویی که منتشر شده است لحظه دیدار پانچو با نوه ۴۳ ساله اش «پریتوی بهایالال شینگان» را نشان می‌دهد.

 

شینگان، نوه پانچو که از دیدار با مادربزگش بسیار خوشحال بود در این باره گفت: «نمی‌توانم شادی ام را وصف کنم. داشتن مادربزرگ احساسی فوق العاده است. من کودک بودم که مادربزرگم مفقود شد. در تمام این سال‌ها پدرم بدنبال پیداکردن سرنخی از مادربزرگم بود. افسوس که او بدون انکه مادرش را دوباره ببیند از دنیا رفت. من از نور محمد و خانواده اش که در طی این ساله‌ها بزرگوارانه از مادربزرگم نگهداری کردند سپاسگزارم.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.