2024/06/19
۱۴۰۳ چهارشنبه ۳۰ خرداد
صحبت‌های مهران غفوریان درباره همکاری با سیروس گرجستانی

صحبت‌های مهران غفوریان درباره همکاری با سیروس گرجستانی

مهران غفوریان در سریال زن بابا با سیروس گرجستانی همکاری داشت و خاطره‌ای از آن زمان را نقل کرده است.

دوات آنلاین-درگذشت سیروس گرجستانی همه را متاثر کرد. این هنرمند توانا خاطرات شیرینی را از خودش به یادگار گذاشت. هنرمندان زیادی درباره تجربه‌ خود از همکاری با گرجستانی صحبت کردند. یکی از این بازیگران مهران غفوریان است که خاطره‌ای را در این رابطه تعریف کرد.

 

به گزارش خبرآنلاین، مهران غفوریان که مهمان تلفنی «پنجشنبه جمعه» رادیو ایران بود، در گفتگو با منصور ضابطیان اظهار کرد: تا پنج دقیقه پیش منزل آقای گرجستانی بودم و سیاوش پسر او می گفت دیشب می خواستم بابا را بغل کنم، اجازه ندادند و گفتند باید جواب تست کرونای او بیاید و ببینیم که تست کرونا مثبت یا منفی است. در راه خانه بودم که گفتند تست کرونای پدر منفی است. پسر آقای گرجستانی گریه می کرد و می گفت ای کاش زودتر گفته بودند و من پدرم را بغل کرده بودم.

 

این بازیگر افزود: سیاوش گرجستانی می گفت امروز صبح در راه بیمارستان بوده که برایش پیام تسلیت می فرستادند. هنوز خبر فوت را نشنیده بوده است. به بیمارستان رسیده و با دکتر صحبت کرده است و دکتر گفته است متاسفانه آقای گرجستانی از دنیا رفته است.

 

غفوریان با اشاره به خاطره ای از سیروس گرجستانی گفت: افتخار این را داشتم که در بسیاری از کارها با او همکار بودم. از جمله فیلم «ناردون» آقای حسن پور و سریال «زن بابا» که یکی از کارهای خاطره انگیز من با آقای گرجستانی بود.

 

مجری فصل اول «اعجوبه ها» توضیح داد: در خاطرم هست یک سکانس ۹ دقیقه ای مشترک سر سریال «زن بابا» به کارگردانی سعید آقاخانی با آقای گرجستانی داشتیم. او استاد و پیشکسوت من بود و این همکاری برایم افتخار بود. بازی او آنقدر شیرین و جذاب بود که اصلا احساس نمی شد که این سکانس ۹ دقیقه ای است.

 

وی تاکید کرد: واقعا متاسف هستم. هرکدام از هنرمندان را که از دست دادیم جایشان پر نشده است. کسی را نداریم که بتواند نقش هایی را که سیروس گرجستانی بازی می کرد ایفا کند و جای او باشد. واقعا متاسف هستم و به خانواده گرجستانی، خانواده سینما و تلویزیون تسلیت می گویم.

 

مهران غفوریان در پایان بیان کرد: این مدت خبرهای بد زیادی شنیده ایم. کرونا جان خیلی از هم وطنان ما را گرفته است و هنوز هم ادامه دارد. از مردم خواهش می کنم مراقب سلامتی خود و اطرافیانشان باشند. پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند. در این مدت فوتی های زیادی داشته ایم و خانواده های زیادی داغ دار شده اند. ان شاءالله در آینده روزهای خوشی ببینیم. مردم ما حق خوشی دارند و لیاقت خوشی دارند. مردم استوار، محکم و با شرافتی داریم و آرزو می کنم روزهای خوبی برای این مردم بیاید.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.