2024/06/17
۱۴۰۳ دوشنبه ۲۸ خرداد
نوزاد عجول در تاکسی به دنیا آمد

نوزاد عجول در تاکسی به دنیا آمد

مادر 24 ساله قصد داشت به بیمارستان برود اما نوزادش زودتر به دنیا آمد.

دوات آنلاین-زنی باردار سوار تاکسی شده بود تا خودش را برای وضع حمل به بیمارستان برساند اما نوزاد عجول منتظر نماند و در همان تاکسی به دنیا آمد.

 

به نوشته ایسنا شهاب قوامی، سرپرست روابط عمومی اروژانس تهران در این باره گفت: در ساعت ۳۴ دقیقه بامداد دیروز خبر وخامت حال یک بانوی باردار به مرکز فوریت‌های ۱۱۵ اطلاع داده شد که در پی آن بلافاصله تکنسین‌های اورژانس به محل اعلام شده واقع در خاورشهر اعزام شدند.

 

وی ادامه داد: با حضور تکنسین‌های اورژانس در محل مشاهده شد که زنی ۲۴ ساله در حالی که در روزهای آخر دوران بارداری خود بوده متوجه درد شدیدی شده و قصد داشته تا با استفاده از تاکسی خود را به مراکز درمانی برساند اما در میانه راه وخامت حالش سبب شده تا راننده تاکسی با اورژانس تماس بگیرد.

 

قوامی افزود: عوامل اورژانس با توجه به شرایط جسمانی این زن بلافاصله اقدامات برای وضع حمل در محل را انجام داده و با اقدام به موقع خود موفق به نجات جان مادر شده و نوزاد نیز در همان محل به دنیا آمد.

 

سرپرست روابط عمومی اورژانس تهران افزود: در ادامه پس از رفع خطر و وضع حمل، مادر و نوزاد به بیمارستان شهدای پاکدشت منتقل شدند.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.