2023/09/25
۱۴۰۲ دوشنبه ۳ مهر
گفت‌گو با نیکبخت واحدی درباره ازدواج و مراسم عروسی

گفت‌گو با نیکبخت واحدی درباره ازدواج و مراسم عروسی

من دوست دارم فرزندان زیادی داشته باشم. بچه خودش روزی‌اش را می‌آورد.

دوات آنلاین-علیرضا نیکبخت‌واحدی که یکی از بهترین‌های تاریخ فوتبال ایران است متاهل شد. او در گفت‌وگو با خبر ورزشی درباره ازدواجش و حواشی آن صحبت کرده است که می‌خوانید:

 

*صبح در شبکه‌های مجازی فیلمی کوتاه ازمراسم عروسی‌ات پخش شد.

خودم هم دیدم، ولی نمی‌دانم کار کدام‌یک از رفقا بوده است. حدود ۶۰، ۷۰ نفر به مراسم تولد همسرم دعوت کرده بودم و هر کس هم این کار را کرده می‌بخشم، چون کار خلافی که نکرده‌ام و مهم نیست که فیلمی بیرون رفته یا نرفته. من دیدم ۲۰ نفر از دوستان دارند با موبایل‌شان فیلم می‌گیرند، اما از نظرم اشکالی نداشت.

 

*مراسم تولد یا عروسی؟

با یک برنامه‌ریزی دقیق به همسرم گفتم برایت مراسم تولد گرفته‌ام. منزل یکی از دوستانم که مساحت بزرگی دارد را آماده کردم، ولی خانواده خودم و همسرم را در جریان قرار دادم و بنا شد به همسرم چیزی نگوییم تا سورپرایز شود.

 

*در این اوضاع خطرناک کرونا ریسک بزرگی نکرده ای؟

فضا بزرگ بود و فاصله‌ها مناسب و فقط در دقایقی کمی تعدادی از مهمانان نزدیک هم قرار گرفتند. آن‌ها در ماه‌های گذشته با وسواس و دقت زندگی کرده‌اند. در مراسم نیز قبل از ورود به منزل همه تست تب‌سنجی دادند، داخل خانه هم کل وسایل ضد عفونی شده بود و انواع ژل و اسپری ضد عفونی کننده هم در دسترس قرار داشت و مورد استفاده قرار گرفت.

 

*از دوستان فوتبالیستت چه کسی به مراسم دعوت بود؟

از فوتبال که خیری ندیدیم و هیچ فوتبالی در مراسم نبود البته چند رفیق خیلی خوب فوتبالی دارم که یا شرایط آمدن نداشتند یا تهران نبودند.

 

*چه شد تصمیم گرفتی ازدواج کنی؟

وقتش رسیده بود که زندگی جدیدی را شروع کنم.

 

*ماه عسل می‌روی؟

قبل از برگزاری مراسم عروسی، در دوران عقد مسافرت شمال و مشهد رفته بودیم.

 

*دوست داری صاحب فرزند شوی!

خیلی زیاد! من دوست دارم فرزندان زیادی داشته باشم.

 

 

*از مخارج بچه‌داری در این زمانه مطلع هستی؟

بچه خودش روزی‌اش را می‌آورد.

 

*شغل فعلی‌ات چیست؟

مدرسه فوتبال دارم که فعلاً به خاطر کرونا تعطیل است.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.