2020/07/07
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير
طلاق 15 دقیقه بعد از عقد؛ سریع‌ترین جدایی در جهان

طلاق 15 دقیقه بعد از عقد؛ سریع‌ترین جدایی در جهان

انگیزه داماد از طلاق همسرش چه بود و در آن 15 دقیقه چه اتفاقی افتاد؟

دوات آنلاین-مردی در اتفاقی عجیب فقط 15 دقیقه بعد از این‌که با همسرش عقد کرد او را طلاق داد و رکورد سریع‌ترین طلاق جهان را به نام خودش ثبت کرد.

 

برنا نوشت: کوتاه‌ترین ازدواجی که به خاطر دارید چند سال یا چند ماه شاید هم چند هفته دوام داشت؟ هرچقدر هم پاسخ شما شوکه کننده باشد. پس از آنکه داماد تصمیم گرفت تا عروس خود را در کمتر از ۱۵ دقیقه پس از ازدواج با وی طلاق دهد، ازدواجان، عنوان کوتاه‌ترین ازدواج تاریخ را گرفت.

 

شاید باخودتان فکر کنید که چه چیز در دنیا باعث می‌شود که یک مرد همسر خود را سریع طلاق دهد؟ در این مورد جواب پول است؛ و بطور خاص‌تر جهیزیه‌ای که داماد قبول کرده بود به پدر عروس بپردازد.

 

در تعهدی که بین پدرعروس و تازه داماد صورت گرفت، تازه داماد، پرداخت مبلغ ۱۰۰هزاردرهم  به پدرعروس را امضا کرد. او  پول را باید در دو بخش به پدر عروس میداد؛ ۵۰ هزار درهم در محضر، و ۵۰ هزار درهم دیگر پس از خروج از محضر، داماد مبلغ اولیه را طبق توافق پرداخت کرد  اما به محض خروج از ساختمان محضر، پدرعروس نیم دیگر را مطالبه کرد. تازه داماد از پدر زنش خواست ۵ دقیقه منتظر بماند، او اطمینان داد که پول در ماشین است و جای نگرانی نیست.

 

اما، پدر عروس اصرار داشت که یکی از اقوام یا دوستانش برای این کار بروند که او بتواند خیلی سریع به پول خود برسد. این بحث درست در مقابل چشمان خانواده و دوستان تازه داماد رخ داد و موجب تحقیر و توهین داماد شد. او به محضر بازگشت و همسرش را پس از گذشت کمتر از ۱۵ دقیقه از ازدواج طلاق داد.

 

وکیل پرونده گفت:" داماد توسط پدر زنش تحقیر شد، او به پدرعروس گفت که دختر آن مرد را به عنوان همسر قبول نمیکند ودر کمتر از ۱۵ دقیقه پس از امضای ازدواج، از او جدا شد. "

 

شگفت انگیزهای دیجی کالا
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.