2020/07/07
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير
حدیث چهره پرداز چگونه برای نقش مژگان در سریال بچه مهندس ۳ انتخاب شد

حدیث چهره پرداز چگونه برای نقش مژگان در سریال بچه مهندس ۳ انتخاب شد

چهره پرداز می‌گوید: عشق این معجون عجیب چه آدم هایی را که احیا کرده و چه آدم هایی را که بی مقصد و آواره.

دوات آنلاین-حدیث چهره پرداز در فصل 3 سریال بچه مهندس نقش مژگان را بازی کرده است. او نقش حساسی را برعهده دارد و خیلی‌ها منتظر هستند ببینند عاقبت جواد جوادی با مژگان ازدواج می‌کند و از ایران می‌رود یا سرنوشت دیگری برای این دو رقم می‌خورد اما چهره پرداز چگونه برای نقش مژگان انتخاب شد.

 

حدیث چهره پرداز بازیگر نقش مژگان در سریال بچه مهندس۳ در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، درباره حضور و انتخابش برای نقش مژگان گفت: همان زمان که فصل یک و دو بچه مهندس پخش شد این سریال را می دیدم و دنبالش می کردم.

 

وی افزود: برای نقش مژگان ترجیحشان این بود که بازیگری چند زبانه پیدا کنند و از آنجایی که به دلایل شرایط زندگی مجبور به خواندن و یادگیری چند زبان شدم و چند زبانه هستم، دوستانی که از قبل من را می شناختند نقش مژگان را پیشنهاد دادند و افتخار می کنم که در کنار گروه حرفه ای بچه مهندس همکاری کردم.

 

شروع کار حدیث چهره پرداز با تئاتر

وی که فارغ التحصیل رشته ادبیات نمایشی و بازیگری است، افزود: شروع کارم با تئاتر بود و بعد در سریال‌های «محله تهرونی ها»، «همسفران باد»، «کاراگاهان»، تله فیلم‌ های «یک عصر دوباره»، «سایه»، «هنوز دیر نیست»، «جوجه تیغی ها»، «دنده معکوس» و فیلم‌های سینمایی «زندگی خصوصی» و «پس کوچه‌ های شمرون» و  فیلم سینمایی «پاپ» به کارگردانی احسان عبدی پور بازی کردم.

 

دو تابعیتی هستم

وی ادامه داد: به دلیل دو تابعیتی بودنم در انگلیس و جهانگردی در کشورهای بسیار، در سفرها و جغرافیاهای مختلف با فرهنگ های مختلف، دخترها و پسرهای زیادی را دیدم که بنا به شرایط مختلف از هم دور می شدند و عشق این معجون عجیب چه آدم هایی را که احیا کرده و چه آدم هایی را که بی مقصد و آواره.

 

 این بازیگر همچنین افزود: تمام تمرکزم این است که به یاری خداوند بتوانم در سینما و تلویزیون کمکی به هم سن و سال های خودم و نسل های بعد داشته باشم.

 

شگفت انگیزهای دیجی کالا
کلید واژه
دیدگاه‌ها
من 1399/03/14
چه عجیب

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.