2020/07/05
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۵ تير
گفت‌وگو با روزبه حصاری؛ آیا عشق جواد جوادی به مژگان در بچه مهندس عقلانی است

گفت‌وگو با روزبه حصاری؛ آیا عشق جواد جوادی به مژگان در بچه مهندس عقلانی است

روزبه حصاری می‌گوید: باید از نگاه یک عاشق به ماجرای جواد نگاه کنید. دل منطق نمی‌شناسد.

دوات آنلاین-جواد در فصل سوم از سریال بچه‌مهندس، مهندس نابغه‌ای شده و می‌خواهد به‌واسطه کوادکوپتری که برای پایان‌نامه آماده می‌کند راهی دیار غربت شود تا مژگان را پیدا کند. در این راه با ماجراهای متفاوتی دست و پنجه نرم می‌کند. روزنامه جام جم در گفت‌وگو با روزبه حصاری که نقش جوانی جواد جوادی را بازی می‌کند به بررسی این سریال از زوایای متفاوت پرداخته است.

 

* شما در فصل سوم به گروه ملحق شدید. آیا فرصت کرده بودید بیننده فصل‌های قبلی این مجموعه باشید تا با یک ذهن آماده وارد دوران جوانی جواد جوادی شوید؟ به هر حال راکورد شخصیت جواد جوادی از کودکی و نوجوانی در بازی باید حفظ می‌شد.

من فصل‌های قبل را دیده بودم. البته فصل یک را کامل دیده بودم و فصل دوم را جسته و گریخته که بعد از طریق اینترنت فصل دوم را کامل دیدم و به عنوان مخاطب هم کار را دوست داشتم، اما وقتی این پیشنهاد مطرح شد سعی کردم در ابتدا تمام آن چیزی که از کاراکتر می‌شناختم را کنار بگذارم. یعنی نظرات کارگردان، نویسنده و عواملی که در دو فصل قبلی با این مجموعه همکاری کرده بودند را درباره خودم می‌پرسیدم. مثلا از بچه‌های پشت صحنه می‌پرسیدم من را می‌بینید باور می‌کنید همان جواد هستم که حالا بزرگ شده؟

 

بازی در نقش جواد جوادی تجربه سختی بود

* آیا موردی پیش آمد که بخواهید دیالوگ و حرکتی را برای جواد در بازی استفاده کنید که در تعامل با کارگردان و نویسنده در آن مورد به اشتراک نظر نرسیده و چالش به وجود آمده باشد؟

بله پیش آمد. برای من تجربه سختی بود. از این بابت سخت بود که به هر حال بخشی از قصه در حال ویرایش بود. به این معنی که ما یک فیلمنامه کامل داشتیم که ممکن بود به تناسب نظرات نویسنده و کارگردان و تیم اجرایی کار، بخش‌هایی از قصه تغییر کند. تئاتر به من آموخته همه بخش‌های نمایشنامه‌ باید مورد بررسی قرار بگیرد تا تکلیف شخصیت روشن و مشخص باشد. این کار برای من سخت بود. اما به‌واسطه اعتمادی که به گروه داشتم، سعی کردم با تغییرات همراهی کنم.

 

*وقتی فصل‌های قبلی سریال را می‌دیدید، اصلا فکر می‌کردید روزی نقش جوانی جواد جوادی را بازی کنید و قرعه‌اش به نام شما بیفتد؟

دوستان فراخوانی را منتشر کرده بودند که من آن فراخوان را دیدم. خاطرم هست کنار مادرم نشسته بودم و فضای مجازی را رصد می‌کردم که عکس را به وی نشان دادم و گفتم این نوجوان شبیه من نیست؟ خودم فکر می‌کردم چون دوست دارم این نقش را بازی کنم، آن نوجوان را شبیه خودم می‌بینم، اما وقتی مادرم این مساله را تأیید کرد و بعد که چند عکس از آلبوم را کنار هم گذاشتیم دیگر به یقین رسیدم شبیه هستیم. بنابراین با یکی از بازیگران سریال که از دوستانم هستند، تماس گرفتم و او پاسخ نداد. بعد فکر کردم قسمت نبود. اما روز بعد با من تماس گرفت و من نتوانستم خواسته‌ام را بیان کنم. تا این‌که بعد از عید هم دوباره این فراخوان منتشر شد. با یکی از بازیگران فصل دوم این مجموعه سر تمرین یک تئاتر بودیم. به او گفتم به نظرت من گزینه خوبی برای این نقش نیستم و بلافاصله تأیید کرد و شماره محمدجواد سعدی را به من داد تا تماس بگیرم، اما به نظرم رسید حرفه‌ای نیست که من تماس بگیرم. به هر حال خیلی از بچه‌هایی که با آن دفتر کار کردند من را می‌شناسند و کارم را دیده بودند و فکر کردم اگر مناسب باشم خودشان حتما تماس می‌گیرند. ضمن این‌که چون جنبه فراخوان عمومی داشت، حس می‌کردم ممکن است یک بازیگر از شهرستان بخواهد این نقش را بازی کند و همان اتفاقی که برای محمود خسرومنش افتاد، ممکن بود برای جواد جوادی هم بیفتد. در نهایت محمدجواد سعدی خودش با من تماس گرفت. گویا سریالی از من روی آنتن بود و آقای غفاری من را به‌واسطه آن کار دیدند و به نظرشان برای نقش جواد مناسب بودم.

روزبه حصاری در نقش جواد جوادی

شخصیت‌هایی مثل جواد جوادی کمیاب هستند

*شما از آن بازیگرانی هستید که دوست دارید نقش شما را به چالش بکشد، اما شخصیت جواد طوری نبود که شما بازی عجیب و غریبی برای این نقش داشته باشید و شما را به چالش دعوت کند.

با بخشی از نظرات شما موافقم. پوسته کاراکتر جواد روان، نرم، عقلانی و بدون استفاده از هوش هیجانی است، اما آن چیزی که در درون کاراکتر می‌گذرد و به تعبیری جهان‌بینی کاراکتر محسوب می‌شود، به نظرم خیلی خارق‌العاده است. یعنی در زمانه حاضر این‌گونه بودن، شبیه داستان‌های علمی - تخیلی است که شما باور کنید چنین شخصیتی می‌تواند این‌گونه زندگی کند. ممکن است چنین شخصیت‌هایی خیلی کمیاب و نادر باشند؛ اما هستند. شاید اگر خودم ندیده بودم، می‌گفتم وجود ندارد. ولی وجود دارد و چون اقلیت است، نادیده گرفته می‌شود. شخصیت جواد جوادی منهای این‌که بدون پدر و مادر و در پرورشگاه بزرگ شده، نماینده طیفی است که من مهم‌ترین سال‌های عمرم را کنارشان زندگی کردم. یعنی دوران نوجوانی تا جوانی من در کنار جوانانی سپری شد که از همین طیف بودند.

 

*منظورتان این است که آن افراد هم جزو نخبگان بودند؟

به نظرم واژه نخبه آنقدر دستمالی شده که ما به خودمان نخبه نمی‌گوییم. یعنی هر کسی کار کوچکی را انجام می‌دهد، این واژه را درباره‌اش به‌کار می‌برند. بنابراین از این واژه را در مورد بچه‌هایی استفاده می‌کنم که هنوز به‌کار گرفته نشده‌اند و فضایی به آنها داده نشده است.

 

*درباره درونیات جواد نکاتی بیان کردید که با توجه به آنچه ما تا به امروز در سریال دیده‌ایم، هنوز چالش‌های هیجانی از جواد ندیده‌ایم.

من سعی کردم اضطراب‌های جواد را نشان بدهم. امیدوارم موفق شده باشم. آرامش یک پدیده درونی محسوب می‌شود، اما آرام بودن یک رفتار بیرونی است.

 

* ولی در یکی از سکانس‌ها که سعید در بیمارستان بستری بود و جواد به ملاقاتش می‌رود، وقتی از اتاق بیرون می‌آید ما در چهره جواد اضطراب و ناراحتی نمی‌بینیم، اما بعد وقتی به خانه می‌رسد شاهد اشک‌های او و متحول شدنش هستیم. واکنش جواد در این دو صحنه بسیار متضاد هم است. دلیل این تضاد چیست؟

در مقطعی از قصه این اتفاق می‌افتد که جواد هنوز به توفیقی اعتماد ندارد. یعنی تصمیم دارد کاری انجام بدهد، اما مطمئن نیست. چون هنوز مشکلاتی که با هم داشتند، حل نشده است. اگر من بخواهم از منظر جواد و جوادها که نمایندگی‌شان را می‌کنم حرف بزنم، به دکتر توفیقی حق نمی‌دهم با جواد به این شکل صحبت کند. ما نباید سر نخبه‌هایمان منت بگذاریم که اینجا بماند و کار کند. ما باید برای نخبه‌هایمان امکانی ایجاد کنیم که بماند و کار کند. من از دید جواد جوادی می‌گویم. ممکن است روزبه حصاری طور دیگری فکر کند. من وقتی درون نقش زیست می‌کنم، باید از دریچه نگاه نقش صحبت کنم. جواد در مقابل توفیقی نمی‌شکند اما در خانه و لب حوضی که نشان محیط امن مادرانه بی‌بی‌گوهر (با بازی درخشان خانم قاسمی) است، می‌شکند. خیلی از اوقات همه ما این رفتار را می‌کنیم و به دامان مادر پناه می‌بریم و یکباره می‌شکنیم. اصلا مفهوم مادر همین است. آن هم برای جواد که همیشه از این مفهوم محروم بوده است.

 

*شخصیت‌های مثبت معمولا در سریال‌ها یک سری ویژگی‌های یکنواختی دارند که جواد هم در این سریال بی‌بهره نیست و با وجود این‌که خطاهای جزئی دارد، اما خیلی مثبت است. تحلیل خودتان از این حجم مثبت بودن چیست؟

تحلیل شخصیت در حوزه نویسنده است، اما در مواجهه بازیگر با نقش، مهم‌ترین کاری که می‌تواند با نقش بکند این است که او را قضاوت نکرده و عاشق نقشی که بازی می‌کند، باشد. حال می‌خواهد نقش منفی باشد یا مثبت. چون مثبت یا منفی بودن نقش را مخاطب تشخیص می‌دهد. حتی به عقیده من بازیگری که می‌خواهد این نقش را بازی کند هم در محل تشخیص نیست. امکان ندارد شما آدم جانی را در جهان پیدا کنی که مقابل دوربین بنشیند و بگوید: «سلام من یک جانی هستم.» حتما دلایلی برای جنایتش دارد و به قدری این دلایل درونش نهادینه شده که باور دارد درست‌ترین عملکرد را دارد. از آن‌طرف هم امکان ندارد آدم خوبی بگوید من خوبم. قطعا می‌گوید من آدم سراپا تقصیرم ولی سعی می‌کنم خوب باشم. جواد جوادی اصلا اعتقاد ندارد که آدم خوبی است و همواره دچار شک می‌شود. چه کسی گفته آدمی که شش سال از عمرش را منتظر کسی بوده که هیچ خبری از او ندارد، آدم خوبی است. خوب است همین‌جا این نکته را بیان کنم وقتی ما یک نقش را بازی می‌کنیم، فقط ایفاگر آن نقش هستیم. نه آموزگار مردم هستیم و نه مانیفست می‌دهیم.

 

*گویا قرار بود تیتراژ سریال با صدای شما پخش شود، اما نشد.

صحبتی مطرح شده بود مبنی بر این‌که اگر مجالی باشد، تیتراژ سریال به من واگذار شود که قسمت نشد. البته به‌تازگی همان تراک را منتشر کردم که خوشبختانه با استقبال و مهر مردم هم روبه‌رو شده است.

 

*بارها گفته‌اید که منتقد خودتان هستید، حال که به عنوان مخاطب این سریال را دنبال می‌کنید، چقدر از جواد راضی هستید و به خودتان چه نقدی دارید؟

معمولا از تصویر خودم راضی نیستم و کارهایی را که بازی می‌کنم فقط یک بار می‌بینم تا پی به نقاط ضعف و قوتم ببرم. بنابراین اگر بخواهم صادقانه بگویم هیچ‌وقت از خودم صددرصد راضی نیستم و احساس می‌کنم می‌توانستم بهتر باشم.

 

*با توجه به بی‌مهری‌ای که گفتید، ما در همین سریال شاهد بودیم که نام شما در قسمت‌های نخست سریال در تیتراژ نبود و شما هم واکنش نشان دادید. داستان چه بود؟

نمی‌دانم مشکل از کجا و از جانب چه کسی بود. خیلی‌ها از من سوال کردند چرا اسمت در تیتراژ نیست. من هم برای این‌که سوء‌تفاهم به‌وجود آمده را برای عده‌ای حل کنم، با لحن شوخ‌طبعانه در فضای مجازی پست گذاشتم و این موضوع را مطرح کردم و بعد وارد  فرآیندی شدیم که چه کسی مقصر است و چه کسی با چه کسی مشکل دارد! البته در طول تاریخ سینما این اتفاق افتاده که یک بازیگر وقتی قرار است در بخشی از قصه به فیلم ورود پیدا کند، اسمش را در تیتراژ اول نمی‌زنند و خیلی هم اتفاق هیجان‌انگیزی است، اما منوط به این نکته است که در اخبار هم نامی از آن بازیگر برده نشود. صابر ابر در فیلم «درباره الی» نمونه ایرانی این موضوع است و در نمونه خارجی می‌توان به فیلم «هفت» اشاره کرد که کوین اسپیسی خودش این پیشنهاد را می‌دهد. این پیشنهاد هم وقتی در دفتر مطرح شد، احساس کردم غافلگیری برای مخاطب جالب است، اما به این موضوع فکر نشده بود که این همه خبر از من رفته و همه می‌دانند که من در این سریال نقش جواد را بازی می‌کنم.

 

چون عوامل از فصل اول پای کار بودند و بازی آن بازیگران نقش‌های کودکی و نوجوانی جواد را به صورت خام دیده بودند، از آنها فیدبک می‌گرفتم. در کنار این نظرات برای طراحی شخصیت از کارگردان و نویسنده هم راهنمایی می‌گرفتم. به هر حال به عنوان بازیگر شاید فکر می‌کردم یک جایی باید خلاقیتی برای این نقش داشته باشم، اما سعی ‌کردم بدون مشورت این کار را انجام ندهم. یعنی با آقای غفاری و آقای وارسته همه چیز را هماهنگ می‌کردم. کمتر نویسنده‌ای را دیدم که مدام سرصحنه باشد، اما آقای وارسته در زمان فیلمبرداری تقریبا هر روز حضور داشت. زمانی که آقای غفاری سکانس‌های دیگر را می‌گرفت، من و دوستان دیگر نیز با آقای وارسته درباره موارد مختلف گفت‌و‌گو می‌کردیم.

 

عشق جواد به مژگان

*عشق جواد عقلانی است؟

باید از نگاه یک عاشق به ماجرای جواد نگاه کنید. دل منطق نمی‌شناسد. عشق از دریچه دل وارد می‌شود؛ نه از دریچه عقل. ضمن این‌که جواد جوادی تربیت‌یافته دامان مامان صدیقه و بابا اسماعیل است. از طرفی مرارت‌ها و مصیبت‌هایی در دوران نوجوانی دیده که باعث شده از جواد یک آدم رویین‌تن بسازد.

 

*نگارش فیلمنامه به روز  بود؟

ما بخش مهمی از قصه را به صورت مدون و بخشی از قصه را نیز در قالب سیناپس داشتیم و می‌دانستیم قرار است چه اتفاقاتی بیفتد، اما در طول کار نویسندگان می‌نوشتند و متن به دست ما می‌رسید.

 

منبع: جام جم

 

شگفت انگیزهای دیجی کالا
کلید واژه
دیدگاه‌ها
شبنم 1399/03/10
بله عشق منطق نمی شناسه واقعا آقای حصاری دست مریزاد آفرین عااااااااااااااااااااااالی هستید
روزبه حصاری 1399/03/10
سلام به آقای روزبه حصاری به نظر من شما یکی از بهترین بازیگر های ایران هستید من همه ی قسمت های بچه مهندس را از ۱ تا۳ دیدم حتی اکثرا تکرار هم نگاه می کنم حتی اگر مهمانی باشم و نتونم تکرار را نگاه کنم میروم و آن قسمت را دانلود میکنم
ثنا 1399/03/10
نه اصلا این عشق منطقی نیست
ناشناس 1399/03/10
به نظر من مرضیه بهتر از اونه برای ازدواج با مرضیه ازدواج کن آقای جواد جوادی مبارکتون باشه😍😍💖
صدف 1399/03/10
اقای روزبه حصاری بازیتون در سریال عالیییییییییی بود موفق باشید
علیرضا رادپود 1399/03/10
سلام انشاءالله جواد به مرضیه میرسد جواد عاقل مژگان به دردش نمی خورد
مادر 1399/03/10
عالی بودی
رها 1399/03/10
اقای حصاری عالییییییییییییییییییییی
Zahra 1399/03/10
وای مرسی بابت این فیلم، من خیلی اهل تلوزیون نیستم ولی این فیلمو همیشه میبینم، برام خیلی سواله که آخرش چی میشه چون دوتاچیز تو فیلم در جنگن، شخصیت جواد که آدمی نیست که به وطنش پشت کنه و عشقی که با جواد بزرگ شده
بچه مهندس۳ 1399/03/10
فصل ۱و۲بچه مهندس درباره عشق و عاشقی جواد و مژگان بود ولی اگر درفصل ۳بیاید با مرضیه ازدواج کند این فیلم که طرفدار زیادی داشت ، کم میشود .
ناشناس 1399/03/10
عالی بود نقشتون آقای حصاری عالییییب😍
دریا 1399/03/10
ممنون از عوامل سریال بچه مهندس مخصوصا آقای روزبه حصاری.آقای حصاری هر جای دنیا هستید صحیح وسلامت باشید.برای شما و خانواده ی محترمتان وعوامل دیگر سریال بچه مهندس آرزوی سلامتی وتندرستی باشید
نازی 1399/03/10
باید به عشقی که درفصل های 1و2 بود بیشتر پرداخت تا به عشقی که همین طوری پیداش شدو ریشه زیادی نداره
کاظم نیا 1399/03/10
سلام اقای حصاری من کم فیلمو سریال دنبال میکنم ولی شما باعث شدید بعد یاداوری باز سریال دنبال کنم ِِ؛ودلیل دوست داشتن شما اینکه کمتر تو مجازی هستید ِِِِخواهشا اسرارتان را به فضای مجازی بروز ندهید؛بزگ هستید بزگتر بمانیدِ؛انشالله
ناشناس 1399/03/10
بنظر من آقای حصاری خوب ایفای نقش کردن خیلی عالی بود کارتون بعد فیلم ستایش این فیلمم خیلی عالیه😍😍😍☺🙂😆
🙂۰۰۰۰۰ 1399/03/10
واقعا کارتون عالی بود😄😍😍😍😍😆
ناشناس 1399/03/10
عالی بود اقای حصاری
زهرا 1399/03/10
آقای روزبه حصاری شما یکی از بهترین بازیگر مرد در ایران هستید و برایتان همیشه آرزوی موفقیت و سلامتی میکنم و امیدوارم که همیشه شاد و موفق باشی،. با تشکر فراوان 😀
ناشناس 1399/03/10
اقای حصاری عالی بودین محشر بازی کردین حس وحالتون واقعی بود دستتون درد نکنه موفق ومعید باشین وهمیشه بدرخشین
ناشناس 1399/03/10
عالییییییییییییییییی هرچی بگم کم گفتم
Niloofar 1399/03/10
به نظر من آقای حصاری شما خیلی خوب نقش جواد جوادی رو بازی کردید و به نظرم جواد با مرضیه ازدواج میکنه چون عقاید هر دو آنها به هم می خوره و اینکه جواد آدمی نیست که وطنش رو ترک کنه و به کشور بیگانه بره .
Zeynab 1399/03/10
عالی بود😍
۳۴۵۶۷ 1399/03/10
آقای حصاری عالی هستید
d/m 1399/03/10
اقای حصاری واقعا کارتون عالی بود.واقعا خیلی طبیعی بود و شما خیلی با نقش جوادی ارتباط خوبی داشتید و این به ماهم منتقل شد .ایشالله همیشه خوش بدرخشید😊😊👌👌👌
ناشناس 1399/03/10
آقا جوادی باید با مرضیه ازدواج کند چون پدرمژگان شش سال به جواد شماره تماس اشتباه داد و جواد رو اذیت کرد این حق جواد است
ناشناس 1399/03/10
عالییییییییییییییییییییییییییییی 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 به نظرم با مرضیه ازدواج کنید خیلی خوب میشه
ناشناس 1399/03/10
آقای حصاری من عاشقتونم و مخصوصا بازی کردنتون توی بچه مهندس❤
آشوری 1399/03/10
از طرز پاسخ دادن به سوالات خبرنگار خیلی خوشم اومد‌. بسیار سنجیده و بزرگ منشانه جواب دادن. پختگی و علم همزمان نمود می‌کنه در صحبت ها و پاسخ های آقای حصاری. سلامت و موفق باشید
ناشناس 1399/03/10
آقای حصاری شما واقعا خیلی خوب بازی می کنید 🌹🌹🌹🌹🌹🌹 از نظر من که یک بیننده هستم شما در این نقش (جواد جوادی)بسیار عالی و موفق عمل کردید💐💐💐💐💐 شما نتنها بازیگر خوبی هستید بلکه خواننده بسیار خوبی هستید و رنگ صدای زیبایی دارید🎀🎀🎀🎀🎀🎀 امیدوارهستم همیشه موفق باشید 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻
ترانه 1399/03/10
آقای حصاری شما عالی هستین نه فقط توی سریال بچه مهندس توی همهی سریال😍
ناشناس 1399/03/10
آقای حصاری من کارتون رو سریال بچه مهندس ۳ خیلی دوست دارم امیدوارم که همواره توی این سریال و سریال های دیگه بدرخشید
بهار 1399/03/10
سلام من فکر می کنم که شما به دنبال مژگان نمی رین و همین ایران می مونین اقای روزبه حصاری واقعا شما بازیگر خوبی هستین من یکی از طرف داراتون هستم خیلی شما رو دوست دارم و شما رو از هر شبکه ای نگاه می کنم مثل برنامه ی کودک شو موفق باشید
zahra rafiee 1399/03/10
سریال بچه مهندس خیلی سریال عالیه 👌😃 وآقای روزبه حصاری نقش جواد جوادی روخیییییلی خوب بازی کردند امیدوارم همیشه موفق باشید
ناشناس 1399/03/10
آقای روزبه حصاری به نظر من شما بهترین بازیگر هستید و من برای شما آرزوی سلامتی میکنم من یازده سالمه و تنها آرزوم دیدن شماست 🌹🌹امیدوارم آرزوم واقعی بشه 🌹🌹❤
Mahak 1399/03/10
خیلی خوب بازی کردین آقای حصاری.. 👌🏻امیدوارم همیشه خوش بدرخشین. والبته در کار موسیقی هم مثل بازگیریتون بدرخشین.
کوثر ملاکی 1399/03/10
سلام آقای روزبه حصاری🙋🏻‍♀️ به نظرم شما باید با مرضیه ازدواجش کنین چون مژگان در اون 6 سال یک خبر هم در اون مشکلات موتوانست از شما بگیرد یعنی شما براش زیاد ارزش ندارین و به دلیل وصیت مادر مژگان به دیدنتون آمدن وگرنه نمی آمدند شما باید تصمیم عاقلانه بگیرید
لاله 1399/03/10
سلام آقای روزبه حصاری شما واقعا توی سریال (بچه مهندس)خیلی خوب درخشید و واقعا عالی بازی کردین و همچنین شما آهنگ بسیار زیبا خوندین من از وقتی بازی شما رو دیدم دوست دارم که بازیگر بشم من خیلی دوست دارم که شما رو ببینم امید کارم که همیشه موفق باشید💐💐💐💐💐
ناشناس 1399/03/10
سلام آقای حصاری عالی بازی میکنین هم در یادآوری هم در بچه مهندس
ناشناس 1399/03/10
ووواااییییییی هرچی از توانایی شما بگم کم گفتم خیلی جذاب بودید آقای حصاری در این فیلم 😍😍😍😍امیدوارم روزی بتونم شما رو ببینم 💕
ناشناس 1399/03/10
اقای حصاری شما و خانم مهشید جوادی محشر بودین ان شاءالله همیشه بدرخشید و کاش با مرضیه ازدواج کنید ممنون
ناشناس 1399/03/10
سلام آقای حصاری لطفا تو یه فیلم دیگه نقش منفی رو هم بازی کنین در ضمن نقشتون در دومینو و بچه مهندس عاالیه
SETAYESH 1399/03/10
به نظرم کاملا درسته و عشق منطق نداره💙💚💛🧡💜 آقای حصاری به نظرم شما خیلی مرد اصیل ،با ادب و فهمیده ای هستید💐 شما یکی از بهترین بازیگران ایران هستید و خیلی برای نقش جواد برازنده هستید امیدوارم در هر مرحله که از زندگیتان هستید بهترین ورژن خودتون باشید با آرزوی موفقیت
راه راه 1399/03/10
آقای حصاری در عین جذابیت داستان بچه مهندس ۳بازی بسیار زیبای شما وآقای کریمی وآقای خسرومنش همراه با بازی باشکوه خانم قاسمی منو به وجد آورده دمتون گرم وسپاس فراوان من بازی های شما رو توسریالهای یادآوری روشنایی روزتاریکی شب دیدم وتحسینتون میکنم میدونم که خواسته ی منطقی نیست ولی امیدوارم یه روز از نزدیک ببینمتون آرزوی موفقیت براتون دارم
الهه علامه جمشید 1399/03/10
سلام . واقعا توی سریال بچه مهندس عالییییییی بازی کردید .به نظرم شما بهترین بازیگر هستین و امیدوارم روزی شما را ببینم . من در راه بازیگر شدنم و خیلی دوست دارم فیلمی رو باهم بازی کنیم . من یکی از طرفداراتونم که همیشه شما رو دنبال میکنم .🌷🌷
ناشناس 1399/03/10
سلام آقای روزبه حصاری من شما را بسیار دوست دارم یعنی هرچه بگم کم گفتم اگر بتوانید در فصل ۴ بچه مهندس باشید عالی میشود یکی از آرزوهایم این است که شما را ببینم دوستتون دارم خداحافظ 💓💓💓💕💕💙💙🧡💛⁦♥️⁩😘😘
راه راه 1399/03/10
دوباره سلام یادم رفت بگم من آهنگتون رو شنیدم خیلی دلنشینه
H 1399/03/10
با سلام سریال بچه مهندس از اول عالی بوده الان که دیگه حرف نداره آقای حصاری هم بی‌نظیره🥰🥰🥰
RZ 1399/03/10
آقای حصاری من همه ی کار های شمارو دیدم و خیلی خوشم اومد مخصوصا در دومینو و بچه مهندس به نظر من جواد جوادی با هیچ کدومشون از دواج نمیکنه نه با مژگان و نه با مرضیه
مادر یک نخبه 1399/03/10
بازیتون عالیه خوب تو نقشتون فرو میرید ممنون از دست اندرکاران آقای جواد جوادی حیفه حروم بشه ازدواج با مژگان تصمیم اشتباهیه مرضیه بهترین گزینه است
یزدان عاشق آقای روزبه حصاری 1399/03/10
سلام آقای حصاری من هم عاشق شما هستم هم عاشق بازیتون در سریال بچه مهندس و سریال های دیگر...... من خیلی خیلی عاشق شما هستم.....من امیدوارم یک روز در یک جای خوب شما را دیدار کنم ممنون بابت زحماتی که برای شاد کردن ما میکشید من یزدانم پسر هستم و ۱۰سالمه.. امیدوارم این پیغام من را بخوانید... ممنون و همینطور چاکر شما یزدان
دلارام 1399/03/10
اقای حصاری خیلی خوب نقشت رو بازی کردن منو یاد یکی انداختی اون لحضاتی که گریه میکردی خیلی غم انگیز بود 😢😢
امین/امید 1399/03/10
سلام آقای حصاری؛خدا قوت.عالی بود.شما بسیار با استعداد،پخته و با شخصیت هستین. امیدوارم همیشه موفق باشین و خودتونو از حاشیه ها دور نگه دارین.
ناشناس 1399/03/10
واقعا حیفه جواد هست که با مژگان ازدواج کنه. به نظرم مژگان و پدرش نقشه دارن.
ناشناس 1399/03/10
عااااااااااااالی خیلی عااالی بود 🌹🌹🌷🌷🌷
نفس 1399/03/10
سریال فوق‌العاده‌ای هستش از اول تا الان و واقعا ارزش وقت گذاشتن داره.. آقای حصاری بازیتون خیییلی عالیه، از علی در یادآوری تا جواد بچه مهندس .. (آهنگتونم لایک داره انصافا)
ناشناس 1399/03/10
نطرمو ارسال کردم فقط یادم رفته بود بگم از آهنگ آقای حصاری خیلی خوشم اومد و کاشکی توی سریال یا تیتراژ استفاده میشد البته ناگفته نمونه اهنگای آقای خواجه امیری هم برای این سریال خیلی زیباست ممنون 🙏 تمام.
ناشناس 1399/03/10
آقای روزبه حصاری واقعا عالی بازی کردن و فصل ۳ بچه مهندس با بازی ایشون و خانم مهشید جوادی بسیار فیلم قشنگی هست و به نظر من اگه جواد با مریضه ازدواج کنه خیلی فیلم جذاب تر میشه و اگه مژگان جواد جوادی دوست داشت می تونست حتی یه خبر از خودش بده جواد با مرضیه ازدواج میکنه و باران و رحیم بزرگ میکنن و تشکر از همه عوامل سریال 😘❤🌹
ناشناس 1399/03/10
آقای حصاری شما حرف ندارید شما بی نظیرید ودر سریال بچه مهندس عاااااااالی بازی کردین هرچی بگم بازم کمه
ناشناس 1399/03/10
سلام اقای حصاری شما یکی از بهترین بازیگر ایران هستید واقا عالی بازی می کنید من امیدوارم بچه مهندس 4 درست بشه شما واقاا عااااااااااااااااللللللللی هستید ❤❤
ناشناس 1399/03/10
عالی خیلی خوب بودید انشالله همیشه بدرخشید 💐💐
رها 1399/03/10
سلام آقای حصاری واقعا عالی هستید و بسیار با احساس بازی میکنید. واز نظر من جواد جوادی بخاطر روحیه وطن پرستی که داره محال به خارج بره واین عشق برای او الویتمند تره و به خاکش هرگز خیانت نمی کنه .
سادات 1399/03/10
تبریک میگم اقای حصاری بخاطر نقش افرینی بسیار عالی و جذاب موفق باشید
صدف 1399/03/10
سلام آقای حصاری بازی شما در بچه مهندس خیلی عالیه حرف نداره👏👏🌹
نفس 1399/03/10
شباهت شما با جواد در نوجوانی خیلی عجیب بود من فکر کردم فقط خودم اینو فهمیدم. بازیتون فوق العاده بود. شما بهترین گزینه بودین . خوب دیده شدین. منم یک نویسنده ام امیدوارم خدا بخوادمنم یک روز دیده بشم
هلیلا 1399/03/10
به نظر من جواد باید عاقلانه تصمیم بگیره نباید به حرف دلش گوش کنه چون مژگان اونو ترک کرده وحتی یک پیامو ازش دریغ کرده به نظرم جواد باید با دختری مثل خودش ازدواج کنه (منظورم مرضیه مقدم هست)
سارینا 1399/03/10
آقای حصاری شما عالی هستید من خیلی نقش شما رو دوست دارم و همش خوشم میاد که شما رو تو فیلم نشون بده 😅
علی یار 1399/03/10
آقای حصاری بهترین و بهترین گزینه برای نقش بزرگسالی جواد جوادی بودن تبریک برای انتخاب ایشان َ ضمنا ایشان در همه کاراشون فوق العاده بازی میکنن با آرزوی سلامتی و موفقیت برای ایشان
ناشناس 1399/03/10
آقای حصاری شما یکی از بهترین بازیگرا هستید بازی شما در این سریال خیلی درخشید امیدوارم اگر فصل چهارم هم ساخته شد شما هم بازی کنین چون واقعا بازی خیلی خوبی دارین 🍁🍁🍁🍁🍁
😎 1399/03/10
سلام به همه به نظر منم آقای حصاری خیلی شبیه آقای رحمانی است
😍 1399/03/10
سلام آقای روزبه حصاری شما یکی از خوش تیپ ترین مرد سینمای ایران هستید. ❤️ ما یکی از طرفداران پروپاقرص شما ییم، دوستتون داریم. 😅😚🤗🤭
م 1399/03/10
سلام اقای روزبه حصاری کارتون حرف نداره عالییییییی👏👏👏
سارینا 1399/03/10
آقای حصاری برای نقش جواد جوادی خیلی عالی بود 👌👌👌
لطیفی 1399/03/10
سلام امیدوارم موفق باشید.از نظر من شخصیتایی مثل مژگان تغییر مکان و جایگاه باعث میشه یادشون بره به همین خاطر پایبند عشق این مدلی نمیمونن.پس طبیعیه که کسی مثل جواد جوادی شخصیتی مثل مرضیه رو بپسنده.
نگار 1399/03/10
عزیزان من حالا مژگان درسته که به درد جواد نمیخوره ولی از نظر من مژگان خودش از جواد بدش میاد و به قول خودش گذشته اش که میشه جواد رو زیر پایش گذاشته و همش دنبال یک راه هست تا به جواد بفهمونه که ما به درد هم نمی‌خوریم و از نظر من هم مرضیه بدرد جواد میخوره
مهرسا 1399/03/10
واقعا آقای روزبه حصاری خیلی خوب بازی میکنه 😍😍😘😘
ناشناس 1399/03/11
سلام اقای حصاری خیلی خوب در نقش جواد جوادی ایفا کردید و از نظر من کسی دیگه ای نمیتونست بازی کنه به این خوبی و به نظر من مژگان تا وقتی خوش بود سراغی از جواد رفت تازه اگر هم الان اومده رو کار فقط وفقط برای وصیت مادرش بوده وگرنه هیچ احساسی نسبت به جواد نداره همینکه اگر با مرضیه ازدواج کنه طرفداران این فیلم افزایش پیدا میکنه بعدشم مرضیه بهترین موردی هستش که با جواد جوادی ازدواج کنه اگه با مژگان بره امریکا که نمیره ... فیلم به این قشنگی جذابیتش رو از دست میده و مسخره میشه
نفس 1399/03/11
سلام اقای حصاری من خیلی خیلی دوستون دارم و همچنین طرفدار شما هستم و اینکه ایشاالله که با مرضیه ازدواج میکنید
آرن 1399/03/11
مرضیه جواد رو دوست داره پس جواد با مرضیه ازدواج کنه خوش بخت میشه
ناشناس 1399/03/11
آقای حصاری من فیلم بچه مهندس رو خیلی دوست دارم وبیشتر از همه نقش شما که خیلی مهمه و دوست داشتنی این قسمت دیشب رو که دیدم اصلا فکر نمیکردم که خوشحال بشید و به خواهید با مژگان وپدرش همراه شوید ولی من می دونم آخر با مرضیه ازدواج می کنید😉😉 منم می خواستم مهندس بشم که با دیدن این فیلم علاقم بیشتر به سمت مهندسی رفت امید وارم همیشه بدرخشید❤❤
تبسم 1399/03/11
سلام چرا باید بامرضیه ازدواج کنه ؟؟؟؟بنظر من باید با مژگان ازدواج کنه وگرنه بد میشه نمیشه که ادم بایه نگاه عاشق کسی دیگ بشه
ناشناس 1399/03/11
آقای روزبه حصاری نقش جواد جوادی رو بسیار عالی ایفا کردند
سودابه 1399/03/11
مژگان اصلا در حد جواد نیست... اما مرضیه.... هم جواد و هم مرضیه همدیگر رو خیلی دوست دارند.. کاملا مشخصه ک دیگه مژگان رو دوست نداره و مرضیه رو دوست داره...
ناشناس 1399/03/11
سلام اقای روزبه حصاری من شما را خیلی دوست دارم شما با مژگان ازدواج میکنی
دانا 1399/03/11
ازدواج با مژگان عاقلانه نیست و از شخصیت عاقل جواد بعید است و اگر غیر از این باشد در تضاد با این شخصیت است
M 1399/03/11
سلام آقای حصاری خیلی خوب بازی کردید و عینک هم خیلی بهتون میاد
فاطمه 1399/03/11
آقای روزبه حصاری شما‌واقعابهترین‌هستین‌ امیدوارم‌ترورنشین‌وبامرضیه‌ازدواج‌کنین چون‌‌مرضیه‌لیاقت‌شمارو‌داره‌نه‌مژگان.
😍 1399/03/11
واقعا عالی هستین آقای حصاری من شما رو خیلی دوست دارم همه ی آهنگ ها تون رو دانلود کردم آمیدوارم پیامم رو ببینید
فاطمه 1399/03/11
سلام آقای روزبه حصاری بهترین بازی رو تو بچه مهندس داشتی من که فصل قبل بچه مهندس رو دیده بودم واقعا شما انگار جواد جوادی بچه مهندس 2 هستید.
ناشناس 1399/03/11
خیلی خوب بود دوستون دارم😘😘😘
ناشناس 1399/03/11
سلام اقای روزبه حصاری ،بازی خیلی قشنگی دارید، امیدوارم همیشه شاد و خندان باشید
مهسا 1399/03/11
آقای روزبه حصاری شما واقعا بااستعداد هستید وبازی خوب شما در این سریال باعث شدمن بیشتر ازقبل به این سریال علاقه مند بشم امیدوارم لحظه لحظه زندگیتون سرشار از موفقیت باشه وبه دوراز حاشیه
فائزه رشیدی 1399/03/11
سلام قسمت 34 بچه مهندس ۳ خیلی عالی بود. 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖
Elham 1399/03/11
سلام اقای حصاری واقعا عالی بازی میکنید و یکی از بهترین بازیگرا هستید اهنگاتون هم حرف نداره همیشه موفق باشید 💐
ناشناس 1399/03/11
خوبه یه نگاهی هم به عقلش کرد من که واقعا داشت اعصابم خورد میشد از این عاشق بی عقل.
ناشناس 1399/03/11
آقای حصاری عالی👌👌👌 مژگان اصلا گزینه مناسبی نیست شباهتی به دوران نوجوانیش نداره بنظرم انتخاب اشتباهی بوده
ناشناس 1399/03/12
به نظر من جواد باید با مرضیه ازدواج کنه چون مژگان معلومه هیچ علاقه ای به جواد نداره و از جواد انتظار داره به خاطر اون کشور رو ترک کنه ولی خودش حاضر نیست برای جواد به ایران برگرده . به نظرم مژگان به درد جواد نمیخوره چیه دختر مادیه.
ناشناس 1399/03/12
ممنون از عوامل سریال بچه مهندس و سپاس فراوان از آقای حصاری امیدوارم که همیشه سالم و سلامت باشید
ناشناس 1399/03/12
عالی بازی کردین امیدوارم فیلم ها وسریال های بیشتری از شما ببینیم
ناشناس 1399/03/12
عالی بازی کردین امیدورام شاهدفیلم هاوسریال های بعدی بابازی های درخشان شما باشیم باآرزوی موفقیت
ناشناس 1399/03/14
این سریال بچه مهندس زیبا ست
ستایش 1399/03/14
اقای حصاری عاااااشقتونم
ناشناس 1399/03/15
کاش یه داستان زندگی که فیلم بشه فکرکنن توجامعه چن تا از این عشقای قدیمی بوده وهست من با دیدن این سریال مطمعن شدم اکثر عشقای کودکی ونوجوانی که به هم نمی سن مقصرش پسرا هستن که سلیقشون عوض میشه
ناشناس 1399/03/15
بسیار فیلم قشنگی بود باید بد تر از اینا سر مژگان بی عاطفه میومد
ناشناس 1399/03/15
وای آقای حصاری خیلی عالین شما هم خیلی زیبا بازی می کنید و هم خیلی خوشگلین
پارمیس 1399/03/16
از کارگردان و نویسنده این سریال ممنونم کارتون حرف نداشت . اقای حصاری خیلی خوب بازی کردید.🎭 همه ی عوامل بچه مهندس عالی بودن از همه مچکرم💐
ناشناس 1399/03/16
سلام آقای روزبه حصاری شما نقش خیلی جذاب وعالی داشتین وعالی بودین به نظرمن درقسمت آخر وقتی بامژگان نرفتین وازمرضیه خواستگاری کردین خیلی خوب بود وخوب کاری رو کردین ووایستادین تاکشورعزیزمان را آبادسازید فیلم عالی بود ۴بسازین
مریم 1399/03/18
واقعا عالی بود اقایروزبه من واقعا دوست داشتم وبهتون افتخار میکنم
مریم 1399/03/18
من خیلی دوست داشتم مخصوصا قسمت اخر مهشر بود عالی هر چی بگم کمه امید وارم این پیام رو خونده باشین
فاطمه 1399/03/26
آقای حصاری واقعا زیبا نقشتون روبازی کردین و من خیلی احساسی شدم وقتی دیدم شما مثل واقعیت نقش بازی کردین و از کارگردان های کشورمون خواهش دارم به شما در سریال ها نقش بدهند
مائده 1399/03/31
بله حق با شماست دل منطق نمی شناسد 🥰 آفرین 👏اگه اینطور باشه آقای حصاری ته دلش دوست داشت که تو این سریال با مژگان ازدواج کنه نه با مرضیه ⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩ این هم خبر مبارکی هستش🥰
hadas 1399/04/03
سلام اقای حصاری من شمارو. خیلی دوست دارم هم بازیتون هم صداتون عالیعهههه تا ابد طرفدارتونم.خیلی دوستون دارم

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.