2020/09/30
۱۳۹۹ چهارشنبه ۹ مهر
ماجرای 3 بار ازدواج فوتبالیست پرحاشیه چه بود

ماجرای 3 بار ازدواج فوتبالیست پرحاشیه چه بود

علیرضا نیکباخت واحدی در برنامه دورهمی کمی درباره حاشیه‌های زندگی‌اش صحبت کرد.

دوات آنلاین-علیرضا نیکبخت واحدی که قبلا در تیم استقلال و همچنین تیم ملی بازی می‌کرد مهمان برنامه دورهمی بود و درباره ازدواجش توضیح داد.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران در شروع گفتگو مدیری با اشاره به حاشیه‌های علیرضا نیکبخت واحدی گفت: اصلا جای خالی نگذاشته که ما برای او حاشیه درست کنیم، باکس حاشیه هایش پر است.

 

مدیری دلیل حاشیه‌های نیکبخت واحدی را سوال کرد و او پاسخ داد: به نظر من اگر در دنیا بدون حاشیه باشید، زندگی جذاب نخواهد بود. من از آن دسته بودم که حاشیه های شیرین و جذاب داشتم ،حتی برخی از این حاشیه‌ها عمدی بود.

 

وی درباره تجربه بازیگری خود توضیح داد: چند باری جلوی دوربین رفتم، می‌دانم خیلی سخت است. سه فیلم بازی کردم، نمی دانم به آنها چه می گویند، از آن فیلم‌هایی که در سوپر مارکت می‌فروشند!

 

مدیری بلافاصله گفت: نمایش خانگی (خنده)

 

نیکبخت گفت:ببخشید من عذر خواهی می‌کنم. البته فکر کنم اینقدر بد بازی کردم ،هیچ کدام از آن‌ها هنوز به بازار نیامده است (خنده)

 

نیکبخت در پاسخ به سوال همیشگی مدیری درباره ازدواج گفت: در گوگل که سرچ می‌کنم، سه بار ازدواج کرده ام. دو تا بچه دارم. (خنده)، اما در واقعیت ازدواج کردم و جدا شدیم.

 

وی افزود: قصد ازدواج دوباره را دارم، اما امیدوارم گوگل را سرچ نکنند. ببینند که نوشته سه بار ازدواج کردم.(خنده)

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.