2020/09/27
۱۳۹۹ يکشنبه ۶ مهر
بازیگری قبل از روزبه حصاری می‌خواست نقش جواد جوادی را در بچه مهندس 3 بازی کند

بازیگری قبل از روزبه حصاری می‌خواست نقش جواد جوادی را در بچه مهندس 3 بازی کند

این بازیگر به دلیل اختلاف سنی با شخصیت جواد جوادی نتوانست این نقش را به دست بیاورد اما نقش دیگری را در سریال بازی کرد.

دوات آنلاین-خیام وقار کاشانی بازیگر کاربلدی است که ابتدا قصد داشت در سریال بچه مهندس 3 نقش جواد جوادی را بازی کند اما در نهایت بازیگر نقش سعید نصیری شد.

 

خیام وقار کاشانی بازیگر نقش سعید در سریال بچه مهندس ۳ به فارس  گفت: تا به اینجا پخش سریال بازخوردهای خوبی از جانب مخاطبان دریافت کردیم و مخاطب جذب داستان و قصه این سریال شده است.

 

او درباره سابقه این سریال در فصل گذشته و ارتباط آن با میزان مخاطبانش نیز گفت: منظورم از سابقه سابقه اسمی بود. شاید الان در داستان خیلی فلش بک یا ارتباط قوی با فصل های قبل نداشته باشیم ولی به لحاظ اسمی باعث شده بیشتر دیده شود.

 

از نقش جواد جوادی تا سعید نصیری در بچه مهندس ۳

این بازیگر درباره همکاری خود با گروه سریال بچه مهندس نیز گفت: من ابتدا برای بازی در نقش جواد جوادی رفتم اما آقای غفاری گفتند از لحاظ سنی با این نقش هماهنگی نداری و چهره کم سن و سال تر می خواستند. بعد از مدتی آقای کریمی با من تماس گرفت و ویژگی های نقش سعید را برایم گفت و فیلم نامه را خواندم و به سریال پیوستم.

 

او ادامه داد: در حال حاضر که خروجی نقش سعید را می بینم ارتباط بهتری با او برقرار کردم و همیشه سعی کردم حجم حضور نقشم برایم خیلی مهم نباشد و میزان تاثیرگذاری اش برایم اولویت دارد.

 

وقار کاشانی درباره ارتباط خود با کاراکتر سعید نیز عنوان داشت: ویژگی های سعید به لحاظ تخصصی برای من واقعا غریبه بود و تا به حال فردی شبیه به او را حتی از نزدیک هم ندیده بودم، اما هرچه پیش رفتیم با آقای وارسته و غفاری و گپ و گفت هایی که داشتیم در جریان گذشته زندگی سعید قرار گرفتم و همین خیلی به من کمک کرد.

 

وی ضمن بیان ویژگی های فیلم نامه این سریال نیز ادامه داد: یکی از ویژگی های فیلم نامه و کارگردانی این سریال این است که هر کدام از شخصیت ها تک قصه ای برای خود دارند و در اجرا نیز به آنها به خوبی پرداخته می شود و هرکدام به یک سرانجامی می رسند.

 

وی درباره علاقه خود به شخصیت سعید نیز گفت: به نظرم تکلیف این شخصیت معلوم بود و یک شروع و پایان و اوج و فرودی داشت که مشخص بود و اینطور نبود که بابت شخصیتش مخاطب دچار آزار و اذیت شود. سعید کاراکتری قابل قبول و پذیرفتنی است.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
ناشناس 1399/02/30
چه عجیب...
حسین علیدادی 1399/03/02
سلام سریال بچه مهندس۳ واقعاخیلی خوب است ممنون ازکارگردان خوبش انشاالله فصل چهارم هم ساخته بشه
ناشناس 1399/03/03
آقای روزبه حصاری بهتر هستن نمیگم که آقای وقار کاشانی بد هستن نه منظورم اینه که آقای حصاری به جواد جوادی در فصل های قبل بیشتر میان و بیشتر شبیه شون هستن
،،،،،،،،، 1399/03/06
آقای حصاری واقعا این نقش رو خوب ایفا کردند
۱۳۵ 1399/03/06
بازی آقای حصاری این فیلم رو خیلی جذاب کرده 💠
ناشناس 1399/03/07
واقعا آقای روزبه حصاری،آقای سعید کریمی و خانم مهشیدجوادی خیلی خوب هستند. آقای حصاری واقعا عالی و درجه ۱ هستند و توی اجرای نقش جواد جوادی قطعا هیچکس نمیتونه روی دست ایشون رو بیاره.ممنون از آقای کریمی که ما را میخندانند واقعا ایشون هم عالی هستند ممنون از آقای حصاری و آقای کریمی وتمامی عوامل این فیلم خوب و زیبا.
حصاریم تا ابد 1399/04/13
به نظرم اصلا جذاب نمیشد اقای حصاری بهترین هستن دومی ندارن

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.