2020/09/19
۱۳۹۹ شنبه ۲۹ شهريور
راز لاغری ملیکا شریفی نیا در برنامه دورهمی

راز لاغری ملیکا شریفی نیا در برنامه دورهمی

ملیکا شریفی نیا در برنامه دورهمی توضیح داد چرا در مدت 6 ماه 20 کیلو لاغر شد.

دوات آنلاین-ملیکا شریفی نیا که مهمان برنامه دورهمی بود در گفت‌وگو با مهران مدیری درباره زندگی شخصی‌اش صحبت کرد و از جمله درباره دلیل لاغر شدنش توضیح داد.

 

به نوشته خبرآنلاین مهران مدیری از شریفی‌نیا پرسید: «تو با پیوستن به یک کمپین بیست کیلو وزن کم کردی؟ »

 

مهمان برنامه در پاسخ به این سوال گفت: «خیر، ابتدا بیست کیلو وزن کم کرد سپس یک کمپینی راه اندازی کردم و این موضوع به افرادی که می‌خواهند وزن کم کنند کمک می‌کند، حتی بسیاری از افراد بودند که با این کمپین تا شصت کیلو هم وزن کردند.»

 

او درباره ایده اولیه و اصلی تصمیمش برای لاغری گفت: «من از اسفند ۹۴ تا مهر ۹۵ اراده کردم و بیست کیلو وزن کم کردم و برای تولد سی سالگی‌ام یک پستی منتشر کردم و نوشتم بیست کیلو از من سی ساله نشد. بیشتر اینکار هم بخاطر اذیت شدن از جانب فضای مجازی بود، در حقیقت فضای مجازی باعث شد که من بعد از بیست و نه سال، همت کنم و لاغر شوم و دلیلش هم این است که اینستاگرام که اوایل وارد شده بود، همه باهم در مورد موارد عادی صحبت می‌کردند و از هم تعریف می‌کردند، از یک جایی به بعد عده‌ای احساس کردند که لازم است یک‌سری صحبت‌های دیگر هم داشته باشند و با اینکه من خیلی کم فعالیت می‌کردم اما به یک جایی رسیده بود که مثلا من از درخت عکس می‌گذاشتم و می‌نوشتم به به بهار آمده، عده‌ای زیر آن پست کامنت می‌گذاشتند؛ خیکی، گوریل، تو مگه گوشتای صورتت اجازه می‌دهد که درخت را ببینی؟ تو باید بمیری یا مثلا می‌گفتند تو چاقی، تو حرف نزن. خب من یک جایی به خودم گفتم درست است که چاقم اما آیا حق زنده بودن و اظهار نظر ندارم؟ همین حرف‌ها باعث شد که من متوجه شوم که یک نقطه ضعف بزرگ دارم و باید آن را تغییر دهم تا این شانس را به آدم‌ها ندهم تا بر اساس اولین چیزی که می‌بینند، من را قضاوت کنند. همین موضوع هم باعث شد یک تصمیم جدی بگیرم و خب خداروشکر در عملی کردن آن موفق بودم و این شانس را از آدم‌ها گرفته‌ام که بخواهند درباره من و چیزی که هستم اظهار نظر کنند.»

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.