2020/05/25
۱۳۹۹ دوشنبه ۵ خرداد
دلیل حذف اسم روزبه حصاری از تیتراژ سریال بچه مهندس چه بود

دلیل حذف اسم روزبه حصاری از تیتراژ سریال بچه مهندس چه بود

در حالی‌که روزبه حصاری به حذف اسمش از تیتراژ بچه مهندس 3 واکنش نشان داده، نویسنده این سریال توضیحی در این باره داده است.

دوات آنلاین-روزبه حصاری در فصل سوم سریال بچه مهندس نقش جواد جوادی را بازی می‌کند البته در دوقسمت ابتدایی هنوز شاهد نقش‌آفرینی مانی رحمانی بودیم اما از قسمت سوم حصاری وارد می‌شود و از سویی داستان حال و هوای اکشن پیدا می‌کند. این در حالی است که نام حصاری در دو قسمت اول از تیتراژ سریال حذف شده بود.

 

روزبه حصاری چه نوشت

به گزارش خبرآنلاین روزبه حصاری در واکنش به این موضوع،  پس از پخش شدن اولین قسمت از این سریال در اولین شب ماه رمضان، در صفحه شخصی اینستاگرامش عکسی از خود منتشر کر‌د و با لحنی کنایه‌آمیز نوشت:

 

خیلی هیرو طور

خیلی مرموز طور

خیلی مخفی طور

قراره وارد سریال شم

حتی اسمم هم تو تیتراژ نیست.

خوبه کسی نمی‌دونه.

پس الان من یه جواد مخفی‌ام.

‏#superman

اینستاگرام روزبه حصاری بازیگر نقش جواد جوادی

نویسنده سریال بچه مهندس چه گفت

نویسنده سریال «بچه مهندس» به فارس گفت: قرار بود دو قسمت ابتدایی فصل ۳ را در لا فلش بک‌ها ببینیم، اما نظر کارگردان این بود که ابتدا فصل دو را تمام کنیم و بعد وارد فصل سه شویم.

 

«حسن وارسته» نویسنده فصل دو و سه سریال «بچه مهندس» درباره دو قسمت ابتدایی این سریال و بازخورد مخاطبان گفت: فکر نمی کردیم دو قسمت اول تا این اندازه بازخورد داشته باشد و خداراشکر تا الان و با پخش تنها دو قسمت ابتدایی بازخوردهای خوبی از سمت مخاطبانمان داشتیم.

 

وی در پاسخ به این سوال که اغلب مخاطبان انتظار داشتند تا از قسمت اول «روزبه حصاری» را در قالب جوانی «جواد» ببینند، اما او تا قسمت سوم حضوری نداشت، نیز بیان داشت: می خواستیم حضور روزبه حصاری در تعلیق باشد. منتهی به لطف فضای مجازی همه چیز لو رفت و همه هم می دانستند که حصاری نقش جواد را بازی می کند.

 

وارسته درباره چرایی عدم حضور روزبه حصاری از همان قسمت اول با توجه به سبکی که در فصل دو این سریال پیاده شد، گفت: در فصل قبل یک فصل میانی داشتیم که ورود جواد به دانشگاه و ثبت نام او بود و آن زمان از لحاظ تولیدی به ضبط این سکانس ها نرسیدیم و هم اینکه آنقدر فرصتمان کوتاه بود که دیدیم آنطور که دلمان می خواهد نمی توانیم قصه را بنویسیم و به آن بپردازیم. برای همین هر چه حساب کردیم دیدیم الان فصل سوم زندگی جواد است و او الان از یک خانه کوچکتر به دنیای بزرگتر پا گذاشته است و باید فصل نوجوانی اش را تمام کنیم و بعد وارد جوانی شویم.

 

وی ادامه داد: قرار بود دو قسمت ابتدایی فصل ۳ را در شکل دیگری لا به لای فلش بک ها ببینیم اما نظر کارگردان این بود که ابتدا فصل دو را تمام کنیم و بعد وارد فصل سه شویم که بعدها دیدیم که درست گفتند چون بازیگرهایمان تغییر کرده اند و دچار پرش می شویم.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.