2020/05/25
۱۳۹۹ دوشنبه ۵ خرداد
همسرکشی در ماه عسل

همسرکشی در ماه عسل

این ۷ عروس و داماد همسران خود را با انگیزه‌های مختلف در ماه عسل کشتند.

دوات آنلاین-همسرکشی در ماه عسل از آن دست جنایت‌هایی است که باورکردنش بسیار سخت است. تصورش را بکنید زوجی تازه ازدواج کرده و برای گذراندن دوران خوشی به سفر می روند اما این سفر با قتل پایان می‌یباد. گزارشی از 7 جنایت که به این شکل انجام شده است را بخوانید:

 

قتل به‌خاطر بیمه عمر یک میلیون دلاری

رکنا نوشت: میشل اسکوتو که از اینکه بتواند سریع و راحت پول به دست آورد ناامید شده بود، نامزدش، وندی تراپاگا را متقاعد کرد یک بیمه عمر یک میلیون دلاری امضا کند. سپس به او فشار آورد با هم ازدواج کنند و او را متقاعد کرد به خانواده اش به دروغ بگوید که باردار است. اسکوتو با نامزد قبلی خود، یولاندا کریلو ملاقات کرد و از نقشه خود برای کشتن وندی به او گفت. او تصمیم داشت به وندی دارو دهد و غرقش کند. طوری که به نظر برسد از اوردوز مرده است.

 

اسکوتو و تراپاگا ازدواج کردند و اتاقی در یک هتل محلی رزرو کردند. اسکوتو همسرش را مسموم کرد. او هوشیاری خود را از دست داد و وقتی بیدار شد که اسکوتو در حال تلاش برای غرق کردن او در جکوزی بود. اسکوتو بعد از گذاشتن تراپاگا در ماشینش، به سمت خانه کریلو رفت. سپس با هم به یک منطقه بیابانی رفتند و تراپاگا را از ماشین بیرون انداختند و آنقدر زدند تا بمیرد. سپس جسدش را روی زمین انداختند و دور شدند.

 

جسد او خیلی زود کشف شد. اسکوتو به پلیس گفته بود که تراپاگا بعد از بحثشان هتل را ترک کرده و از آن زمان او را ندیده است. پلیس مشکوک شد، اما شواهد کافی نداشت. دو ماه بعد اسکوتو به دنبال پول بیمه عمر رفت. او در یک محاکمه مدنی، نسخه های متضادی از آنچه شب مرگ همسرش اتفاق افتاده بود ارائه داد و دستگیر شد. کریلو هم در قبال مصونیت علیه او شهادت داد و اسکوتو محکوم به حبس ابد بدون امکان عفو شد.

همسرکشی در ماه عسل

شوهرکشی در دریاچه

خانواده ویدیالاکشمی مانع ازدواج او با دوست دوران کودکی‌اش، آناند بودند. در عوض او را تشویق می کردند با آنانتارامان، یکی از بستگان قدیمیشان ازدواج کند که بسیار ثروتمند بود. او حس کرد نمی تواند این ازدواج را رد کند و پیشنهادشان را پذیرفت. آناند از او خواست با هم فرار کنند. اما ویدیالاکشمی نگران بود مادرش سکته کند. آن ها تصمیم گرفتند آنانتارامان را بکشند تا بتوانند با هم باشند.

 

ویدیالاکشمی برنامه ماه عسلشان را با همه جزئیات ریخت و آن را در اختیار آناند گذاشت. آناند و دوستش آن ها را در ماه عسل تعقیب کردند. ویدیالاکشمی هر لحظه به آناند پیام می داد. آنانتارامان همسرش را برای قایق سواری روی دریاچه برد و سپس روی زمین دراز کشیدند تا عکس بگیرند. آناند و دوستش از پشت به آن ها نزدیک شدند و آنانتارامان را با بند دوربینش خفه کردند. ویدیالاکشمی که شاهد بی جان شدن شوهرش بود گردنبند سنگینش را به یکی از قاتلان داد. او منتظر ماند آن ها دور شوند و سپس جیغ زنان به سمت دیگر رفت و به روستاییان گفت که کسی گردنبندش را دزدیده و شوهرش را کشته است.

 

آناند و دوستش به سمت یک خودرو رفتند و از راننده خواستند آن ها را به هتل برساند. آن ها به زبان خارجی درباره قتل حرف می زدند که راننده آن را فهمید. راننده آن ها را تا اتاقشان تعقیب کرد و در اتاق را از پشت قفل کرد و با پلیس تماس گرفت. افسران از آن ها بازجویی کرده و به قتل اعتراف کردند. هر سه آن ها محکوم به حبس ابد شدند.

 

از آشنایی در کوه تا جنایت در ماه عسل

آرور مارتین و پیتر اشمیت در سال ۱۹۹۱ در کوهنوری با هم آشنا شدند. این زوج به سرعت از هم خوششان آمد و با هم بیشتر دیدار کردند. اما سال بعد اشمیت با اورسولا دیشامپ ازدواج کرد. این ازدواج به سرعت تلخ شد و اورسولا قبول کرد با پلیس درباره بیمه ای که شامل اشمیت هم می شد صحبت کند.

 

اشمیت همسرش را راضی کرد با هم به رانندگی بروند و سپس ماشین را به سمت کانال راند، ولی قبل از اینکه خودرو در آب بیفتد از آن بیرون پرید. اورسولا سعی کرد از خودرو بیرون بیاید، اما اشمیت سرش را زیر آب نگه داشت تا غرق شود. مسئولین به این ماجرا مظنون شدند، اما نتوانستند شواهد کافی پیدا کند. اشمیت تنها به سه سال آزادی مشروط محکوم شد. بعد ها مشخص شد که او ۵۰۰ هزار دلار از بیمه عمر دریافت کرده است.

 

چند سال بعد نامزد قدیمی اشمیت، آرور مارتین با مارک ون بیرز آشنا شد. آن ها ازدواج کردند و به ماه عسل رفتند. ون بیرز در حال رانندگی متوجه فردی در کنار جاده شد و کنار کشید. اشمیت و سه تن از دوستانش ون بیرز را تا حد مرگ زدند. آخرین گفته بیرز این بود: «لطفا به همسرم صدمه نزنید.»

 

آنها ون بیرز را داخل ماشین انداختند و آن را از صخره پایین انداختند. آن ها مارتین را کنار جاده پیاده کردند و او با پلیس تماس گرفت. او به پلیس گفت: چند ثانیه قبل از سقوط خودرو از ماشین بیرون پریده است. خانواده ون بیرز از این حرف بسیار ناراحت شدند و وقتی آرور اصرار کرد که ون بیرز سوخته به او مشکوک شدند.

 

مارتین ۸۰۰ هزار دلار از بیمه دریافت کرد. سپس با اشمیت به فلوریدا رفتند و به خوشگذرانی پرداختند. مارتین به دوستشان لی ماربرگر گفت که او و اشمیت مرتکب قتل شده اند. اشمیت روز بعد با ماربرگر تماس گرفت و او را تهدید کرد که به کسی چیزی نگوید. اما ماربرگر با پلیس تماس گرفت. پلیس هر دوی آن ها را دستگیر کرد. مارتین به ۱۵ سال و اشمیت به ۲۰ سال حبس محکوم شدند. مارتین بعد از شش سال و اشمیت بعد از هفت سال آزاد شدند و رابطه خود را از سر گرفتند.

همسرکشی در ماه عسل

فرجام ازدواج با مجرم خطرناک

برایان آمفری سابقه کیفری طولانی داشت: او برای جعل، سرقت، مسائل مربوط به موادمخدر و ... دستگیر شده بود. هم چنین او به حداقل ۹ مورد تجاوز مظنون است. با این حال، کاساندرا پتری تصمیم گرفت گذشته اش را نادیده بگیرد و با او ازدواج کند. رابطه آن ها پر از مشکل بود. آمفری یک مرد شرور بود که یک بار آن قدر او را زد که بستری شد. پتری از او شکایت کرد. آمفری به خانه اش رفت و تهدید کرد که خانه اش را می سوزاند. او ماشین پتری را دزدید و حساب بانکی اش را خالی کرد.

 

در حالی که در زندان بود پتری از او طلاق گرفت. اما گاهی به ملاقاتش در زندان می رفت. وقتی آمفری آزاد شد نزد پتری برگشت. آن ها تصمیم گرفتند دوباره با هم ازدواج کنند و چند هفته بعد به ماه عسل رفتند. آمفری با چاقو به او حمله کرد و جسدش را در حمام شست و او را با ملحفه پوشاند. خانواده پتری که نگران شده بودند با پلیس تماس گرفتند. پلیس جسد او را با چندین زخم پیدا کرد. آمفری دستگیر شد و محکوم به قتل درجه دو و ۳۵ سال زندان شد.

 

قتل همسر بالای صخره

ارنست دامولین با هلگا کونارد در تبلیغات قلب های تنها آشنا شد. آن ها بعد از دو هفته به اسکاتلند سفر کردند. در شب ازدواجشان دامولین پیشنهاد کرد با هم پیاده روی کنند. او می خواست چراغ های شهر را ببینند، با هم گپ بزنند و از همراهی یکدیگر لذت ببرند. وقتی به بالای صخره رسیدند او را بغل کرد و به پایین هل داد.

 

یک ملوان جسد کونارد را کشف کرد و دو افسر پلیس را پیدا کرد. آنها نزد دامولین رفتند که اصرار می کرد همسرش تعادل خود را از دست داده و پایین افتاده است. پلیس او را برای بازجویی برد و اتاق آن ها را بازرسی کرد. آن ها متوجه بیمه نامه عمر ۴۱۲۳۶۸ پوندی هلگا یک روز قبل از مرگش شدند.

 

دامولین سعی کرده بود این پول را یک روز بعد از مرگ همسرش از بیمه بگیرد. اما شرکت بیمه با توجه به شرایط مرگ کونارد این مبلغ را به او پرداخت نکرد. دامولین به جرم قتل همسرش به حبس ابد محکوم شد ولی بعد از ۱۶ سال آزاد شد.

 

قتل زن دوم به‌خاطر همسر اول

ساچین میشرا مجبور شده بود همسر اول خود را طلاق دهد. او یک سال بعد تصمیم به ازدواج مجدد گرفت. با این حال نتوانسته بود همسر اول خود را فراموش کند. ساچین اغلب با او صحبت می کرد و برایش هدیه می خرید. این رابطه ازدواج جدیدش را تحت تاثیر قرار داده و باعث می شد مدام با هم بحث کنند.

 

ساچین بعد از دو ماه تصمیم گرفت همسر جدیدش، کاناک را به ماه عسل ببرد. او و کاناک یک شب قبل از اینکه به کوه بروند، در هتل ماندند. آن ها شروع به بحث درباره همسر اول ساچین کردند که ساچین به کاناک حمله کرد. او با یک سنگ تیز به سرش ضربه زد، یک چنگال در بدنش فرو کرد و او را از صخره پرت کرد. سپس به ایستگاه پلیس رفت و به آن ها گفت: همسرش هنگام شنا در رودخانه غرق شده است. پلیس غواصان خود را به رودخانه فرستاد که بعد از دو ساعت دست خالی بازگشتند. افسران ویدئوی ضبط شده این منطقه را دیدند، اما هیچ ردی از کاناک نیافتند. آن ها تصمیم گرفتند دوباره ساچین را بازجویی کنند که این بار او به قتل اعتراف کرد.

 

همسرکشی به دلیل سوء ظن

سیمران پال سینگ بولار و سیمانژیت کور، چند هفته بعد از ازدواجشان به ماه عسل رفتند. آن ها بعد از ورود به هتل به گردش رفتند، ولی دعوایشان شد. بولار معتقد بود همسرش با یکی از اعضای خانواده رابطه نامشروع دارد. به همین دلیل عصبانی شد و همسرش را مورد ضرب و شتم قرار داد. او سیمانژیت را از صخره پایین انداخت و ۳۰ دقیقه منتظر ماند تا مطمئن شود مرده ست. پس از قتل شروع به فرار کرد. چند روز بعد خانواده هایشان گم شدن آن ها را گزارش کردند. پلیس توانست رد بولار را در خانه دوستش پیدا کند. او بعد از بازجویی به قتل اعتراف کرد و جسد همسرش هم پیدا شد. بولار محکوم به حبس ابد شد.

 

همسرکشی به طمع بیمه عمر

ساموئل کوری توانست دوستش، کلودیوس را متقاعد کند با یک دختر برای پول بیمه ازدواج کند. کلودیوس پاتریکیا آن آلبانوسکی را انتخاب کرد و به او پیشنهاد ازدواج داد. آلبانوسکی شک داشت و کلودیوس از ساموئل خواست او را متقاعد کند. او موفق شد و آلبانوسکی پیشنهاد ازدواجش را پذیرفت. آن ها به سرعت ازدواج کردند و دو روز بعد کلودیوس بیمه عمری به ارزش ۳۵۰ هزار دلار برای او خرید.

 

آن ها برای ماه عسل به نیواورلئان رفتند. کلودیوس عروس خود را در بیشتر مدت سفر تنها گذاشت. او مشغول برنامه ریزی قتل با ساموئل بود و یک شب دیروقت به اتاقشان برگشت و به آلبانوسکی گفت: می خواهد اردک ها را به او نشان دهد. آن ها در تاریکی به رودخانه رفتند و چند دقیقه قبل از اینکه به هتل برگردند کنار رودخانه ماندند.

 

ساموئل ماشین خودرو را پارک کرد و با چراغ به کلودیوس علامت داد که آماده است. کلودیوس هم با چراغ قوه خود سه بار به او علامت داد. سپس همسرش را به خیابان پرت کرد و ساموئل با ماشین از روی او عبور و سپس فرار کرد. آلبانوسکی به بیمارستان برده شد و چند ساعت بعد مرد.

 

مادرش نامه ای به پلیس نوشت و اشاره کرد که دخترش چند ساعت قبل از مرگ با خانه تماس گرفته و در مورد مبلغ زیادی که بیمه شده نگران است. پلیس از کلودیوس بازجویی کرد و او را قانع کرد علیه ساموئل شهادت دهد تا محکومیتش کم شود. کلودیوس به ۲۱ سال زندان محکوم شد، اما پس از ۱۲ سال آزاد شد. ساموئل محکوم به مرگ شد که بعد به حبس ابد کاهش یافت

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.