2020/05/27
۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد
زندگی تلخ زن جوان با شوهر هوسران

زندگی تلخ زن جوان با شوهر هوسران

وقتی در جریان رابطه همسرم با یکی از دختران هم محله ای اش قرار گرفتم دیگر نتوانستم این ماجراها را پنهان کنم و موضوع را با همسرم در میان گذاشتم اما او ...

دوات آنلاین-اگرچه به صورت سنتی ازدواج کردم اما آن قدر تحت تاثیر فن بیان و چرب زبانی های خواستگارم قرار گرفتم که انگار هیپنوتیزم شده بودم و در برابر تعریف و تمجیدهایی که از خودش می کرد، او را نیمه گمشده ام یافتم و ...

 

این ها بخشی از اظهارات زن 26ساله ای است که برای استحکام پایه های لرزان زندگی 10ماهه اش دست به دامان قانون شده بود. او که با چشمانی اشک بار به آینده تاریک خود می اندیشید و همه آرزوهایش را بر باد رفته می‌دید، درباره ماجرای ازدواجش به کارشناس اجتماعی کلانتری میرزاکوچک خان گفت: 22سالم بود که در رشته علوم اداری دانش آموخته شدم.

 

وقتی مدرک تحصیلی ام را به دست گرفتم خیلی خوشحال بودم چرا که به کارمندی و پشت میز نشینی علاقه عجیبی داشتم، به همین دلیل از همان روزهای اول دانش آموختگی به دنبال شغلی مناسب بودم و از همه امکانات و روابط برای استخدام در یک سازمان یا اداره استفاده کردم.

 

ورق زدن صفحات نیازمندی های روزنامه کار هر روزه ام بود. به محض این که از استخدام نیرو در یکی از مراکز دولتی یا غیردولتی مطلع می شدم، بلافاصله پوشه حاوی مدارکم را به آن جا ارائه می دادم تا این که بالاخره چند ماه بعد در بخش اداری یکی از بیمارستان های بزرگ مشهد به صورت قراردادی استخدام شدم. آن قدر به شغلم علاقه‌مند بودم که خیلی زود مورد توجه مدیران بخش قرار گرفتم و بر پله های ترقی ایستادم. خیلی زود از وضعیت مالی خوبی برخوردار شدم و یک دستگاه خودروی سواری خارجی نیز خریدم تا راحت تر سر کارم بروم.

 

خلاصه روزهای شیرینی را سپری می کردم که «آرش» به خواستگاری ام آمد. من هیچ شناختی از او و خانواده اش نداشتم، فقط می دانستم که مادرش مرا هنگام کار در بیمارستان زیر نظر گرفته بود. در شب خواستگاری وقتی با اجازه بزرگ ترها قرار شد من و «آرش» درباره آینده و علایق و سلایق یکدیگر صحبت کنیم، او از همان آغاز گفت وگو به تعریف و تمجید از شخصیت، امکانات و مسئولیت پذیری هایش در زندگی پرداخت و چنان با فن بیانی سحرآمیز مرا تحت تاثیر قرار داد که ناخودآگاه او را در قلبم تحسین می کردم.

 

او چنان از عشقی واقعی سخن می راند که احساس کردم این جوان همان نیمه گمشده ام در زندگی است. این گونه بود که بدون انجام مشاوره های قبل از ازدواج و تحقیق درباره وضعیت خانوادگی، اجتماعی و اخلاقی آرش بلافاصله نظر مثبت خودم را به خانواده ام اعلام کردم و بدین ترتیب چند روز بعد همراه با آداب و رسوم سنتی پای سفره عقد نشستم تا به آرزوها و رویاهایم در کنار آرش دست یابم اما هنوز یک ماه از مراسم عقدکنان نگذشته بود که کاخ آرزوهایم فرو ریخت و پایه های زندگی نوپایم به لرزه در آمد چرا که متوجه شدم همسرم مردی هوسران است و برخلاف ادعاهایش با زنان و دختران زیادی ارتباط دارد.

 

وقتی در جریان رابطه همسرم با یکی از دختران هم محله ای اش قرار گرفتم دیگر نتوانستم این ماجراها را پنهان کنم و موضوع را با همسرم در میان گذاشتم اما او با غروری  خاص باز هم به تعریف و تمجید از خودش پرداخت و از روابط کثیف با دخترانی سخن گفت که عاشقش شده اند. در این میان تلاش کردم تا بیشتر به همسرم نزدیک تر شوم که احتیاجی به هوسرانی نداشته باشد ولی او نه تنها دست از رفتارهای کثیف خودش برنداشت بلکه اعتراض های مرا نیز با مشت و لگد پاسخ می داد و به شدت تحقیرم می کرد.

 

او حتی برای تحقیر بیشتر من و خانواده ام مسائل خصوصی زندگی‌مان را برای پدرم بازگو می‌کرد به طوری که من از شدت شرم و حیا نمی توانستم به چشمان پدرم نگاه کنم. اختلافات ما هر روز در حالی شدت می‌گرفت که خانواده آرش نیز برای طرفداری از او با زبان طعنه و توهین با من برخورد می کردند و به هر طریقی زجرم می دادند. آرش در این مدت همه حساب های بانکی مرا خالی کرده بود و دیگر اجازه نمی داد  بیرون از منزل کار کنم، به هر بهانه ای کتکم می زد و مرا از خانه بیرون می‌انداخت. خانواده اش نیز نه تنها برای آشتی دادن ما قدمی بر نمی داشتند بلکه با تمسخر از من می خواستند تا به صورت قانونی از همسرم شکایت کنم!

 

با آن که خودروی من در اختیار همسرم بود اما او هیچ گاه یک شاخه گل هم به مناسبتی به من هدیه نداد و ...

 

شایان  ذکر است، با صدور دستوری از سوی سرهنگ محسن باقی زاده حکاک (رئیس کلانتری میرزاکوچک خان مشهد) تلاش کارشناسان زبده دایره مشاوره با مددکاری اجتماعی برای پیشگیری از فروپاشی زندگی این زوج جوان آغاز شد.

 

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

منبع: خراسان

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
ناشناس 1399/01/23
همسرش دوسش نداشت بخاطر شغلش وماشینش اومد تو زندگیش طلاق بگیره زندگیه دومش رو بسازه بانو از این بعد حواست رو جمع کن تا زندگی بهتر داشته باشی

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.