2020/12/02
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۲ آذر
انتصابات جدید در سازمان تامین اجتماعی
برای اولین بار و بر اساس آزمون طرح شناسایی مدیران آینده

انتصابات جدید در سازمان تامین اجتماعی

انتصابات جدید برای اولین بار بر اساس نتایج آزمون برگزار شده از طریق سازمان سنجش آموزش کشور در دی ماه سال گذشته در راستای طرح شناسایی مدیران آینده ، انجام گرفته است.

دوات آنلاین-مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با صدور احکام جداگانه ای مدیرکل امور بیمه شدگان، مدیر کل نظارت بر امور شرکت ها و مدیر کل استان گیلان را منصوب کرد.

 

انتصابات جدید برای اولین بار بر اساس نتایج آزمون برگزار شده از طریق  سازمان سنجش آموزش کشور در دی ماه سال گذشته در راستای طرح شناسایی مدیران آینده ، انجام گرفته است.

بر این اساس با احکام جداگانه از سوی دکتر  مصطفی سالاری، مهدی شکوری که موفق به کسب  رتبه اول کشوری آزمون شناسایی مدیران آینده شده بود به عنوان مدیرکل امور بیمه شدگان، علیرضا وثوقی‌فر به سمت مدیرکل نظارت بر شرکت‌ها و علی‌ حسین‌نژاد اشکلک دارنده رتبه سوم استانی آزمون مذکور به سمت مدیر‌کل تامین اجتماعی استان  گیلان منصوب شدند.

 

همچنین در حکمی از سوی معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌های سازمان، حسین امیری گنجه سرپرست سابق معاونت امور اقتصادی سازمان و مدیرکل سابق سازمان در سه استان، به عنوان سرپرست اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ منصوب شد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.