2020/05/31
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۱ خرداد
واکنش علیرضا حقیقی به دروازه‌بانی بهتاش فریبا

واکنش علیرضا حقیقی به دروازه‌بانی بهتاش فریبا

حقیقی می‌گوید: از بهتاش فریبا گلر در می‌آید و استیل خوبی دارد برای دروازه بانی دارد.

دوات آنلاین-علیرضا حقیقی که دروازه بان تیم نساجی است در سریال پایتخت ۶ جای خود را به بهتاش فریبا داده است. او خودش نیز در صحنه‌ای از سریال پایتخت حضور داشت. حقیقی می‌گوید بهتاش استایل دروزاه‌بانی را دارد.

 

خوشحالی از حضور در سریال پایتخت

ورزش سه نوشت: حقیقی در واکنش به اینکه در بخشی از سریال پایتخت حضور داشته اینطور توضیح داد: پایتخت سریال خوب و محبوبی است. چند سالی است که شب‌های عید را برای مردم خاطره ساز کرد و من هم نگاه می‌کنم. من که بازی خاصی نکردم و در مسیر حرکت به سمت استادیوم بودیم و آقای بهرام افشاری کنار من نشست و دوربین هم روبروی ما بود و صحنه‌ای را گرفت. برای خودم هم جای خوشحالی است که در این صحنه از این سریال محبوب حضور داشته باشم. از طرف دیگری هم محسن تنابنده دوست قدیمی خودم است و چندین بار با هم صحبت کردیم.

بهرام افشاری در نقش بهتاش فریبا

دروازه‌بانی خوب بهتاش فریبا

گلر نساجی در خصوص اینکه بهرام افشاری که نقش بهتاش فریبا را در این سریال بازی می‌کند قرار است برابر پرسپولیس جانشین او شود و با پیراهن نساجی مقابل شاگردان کالدرون قرار گیرد، و این سوال که آیا او گلر مطمئن و خوبی است گفت: از بهتاش فریبا گلر در می‌آید و استیل خوبی دارد برای دروازه بانی دارد! حالا بهتر است در ادامه این سریال و نمایش او را برابر پرسپولیس ببینید و من توضیح بیشتری ندهم قطعا بهتر است.

 

تجربه بازیگری، شاید در آینده

حقیقی درباره اینکه آیا با توجه به پیشنهادات گذشته و همچنین فیزیک و چهره‌ای که دارد، قصد حضور در دنیای هنر و بازیگری را ندارد گفت: من فوتبالیست هستم و تمام تمرکزم روی فوتبال است. شاید هر کس جای من بود مسیر زندگی اش عوض می‌شد. نمی‌خواهم بحث را باز کنم. من الان هم فیلمی بازی نکردم و آقای تنابنده و همچنین آقای مقدم به عنوان کارگردان لطف داشتند. چون قصه به این شکل بود که به سمت بازی کردن بهتاش می‌رفت ما هم حضور داشتیم، اما گویا تبعات و بازخورد خیلی داشته. من در هر صورت تمرکزم روی فوتبال است و اهدافی که دارم هستم. چرا که نه، اما سینما و فیلم بازی کردن هم دنیای دیگری است و من سعی کردم آدم تک بعدی نباشم و چرا که نه. آدم یک بار زنده است و به شخصه دوست دارم که این تجربه را هم شاید در آینده داشته باشم. من، اما باز هم می‌گویم که فوتبالیست هستم و تمرکزم روی این موضوع است و شاید همانطور که الان بهتاش فریبا آمده و رقیب ما در دروازه بانی شده، شاید فردا هم ما در سینما و فیلم بازی کردن رقیب شدیم و یک چالش جدید داشتیم.

 

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره سریال پایتخت به تمجید از حرکت تنابنده پرداخت و از اینکه تیم محبوب نساجی را مورد توجه قرار داده، تشکر کرد: در موضوع سریال پایتخت به موضوع دیگری که باید اشاره کنم که محسن تنابنده لطف بزرگی به مردم مازندران، هواداران نساجی و تیم نساجی کرد. این سریال پایتخت یک فیلم ماندگار و خاطره انگیز خواهد بود و اینکه در بخشی در آن به تیم نساجی به عنوان یک بخش بزرگ از ریشه مردم مازندران توجه شده، یک اتفاق خوب خواهد بود. خیلی خوشحالم که برخلاف خیلی از مسائل که برخی به دنبال سود بردن از برند استقلال و پرسپولیس برای شکل دهی محبوبیت هستند، محسن تنابنده و تیمش به این باور خوب رسیدند که باید در کنار ساخت یک فیلم ماندنی به بحث تیم نساجی که ریشه در همه چیز مردم مازندران دارد توجه کند. الان که همه در خانه هستند و این فیلم را با شدت بیشتری نسبت به سابق در روز‌های قرنطینه می‌بینند، یک خاطره ماندگار برای تیم نساجی خواهد بود.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.