2020/04/05
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ فروردين
دزدان بدشانس موقع فرار با صاحبخانه روبه‌رو شدند

دزدان بدشانس موقع فرار با صاحبخانه روبه‌رو شدند

صاحبخانه: ساعت 21 وقتی به منزلم برگشتم، مشاهده كردم دو مرد در حال خروج از خانه ام هستند. ناگهان داد و بیداد کردم، یكی از سارقان...

دوات آنلاین-رئیس كلانتری 140 باغ فیض از دستگیری 2 سارق منزل بلافاصله پس از سرقت در یک عملیات پلیسی خبر داد.

 

سرهنگ "سیف الله نوایی" گفت: ساعت 21 دوم فرودین ماه با تماس تلفنی شهروندی با مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر حضور دو سارق در ساختمان سکونتش، ماموران کلانتری 140 باغ فیض در جریان وقوع سرقت از منزلی قرار گرفتند.

 

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه بلافاصله اکیپی از ماموران عملیات کلانتری به نشانی اعلامی اعزام شدند، گفت: با حضور ماموران در محل شاکی به گشت انتظامی کلانتری مراجعه و اظهار داشت، ساعت 21 وقتی به منزلم برگشتم، مشاهده كردم دو مرد در حال خروج از خانه ام هستند. ناگهان داد و بیداد کردم، یكی از سارقان به سمتم حمله ور و با سلاح سردی که همراه داشت من را مجروح و به سمت پشت بام ساختمان حرکت کرد و سارق دیگر در داخل ساختمان است.

 

کلانتر محله باغ فیض تصریح کرد: ماموران کلانتری برای بررسی های بیشتر مشاعات ساختمان را بازید و وارد پارکینگ ساختمان شدند و خودروهای داخل پارکینگ را بررسی و با فردی که داخل خودروی بی ام و نشسته بود و سعی در پنهان کردن خود داشت مواجه شدند.

 

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه فرد مظنون به محض دیدن ماموران درب خودرو را قفل و با سلاح سرد آنان را تهدید می کرد، افزود: با بازکردن درب خودرو توسط ماموران کلانتری متهم از خودرو پیاده به صورت پیاده قصد فرار از داخل ساختمان را داشت که ماموران فرمان ایست را صادر می کنند.

 

وی افزود: متهم که توجهی به فرمان پلیس نمی کرد، تیر هوائی شلیک و موفق شدند در یک عملیات پلیسی، سارق را دستگیر کنند و در بازرسی بدنی از وی یک قطعه کارت عابر بانک و گوشی اپل کشف شد.

 

سرهنگ نوایی گفت: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی، مامورن موفق شدند متهم دوم پرونده را که در پشت بام ساختمان پنهان شده بود، دستگیر کنند و در بازرسی بدنی از وی نیز ساعت مچی مال باخته کشف و هر دو متهم به همراه اموال کشف شده برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری منتقل شدند.

 

رئیس کلانتری باغ فیض ابراز داشت: سارقان در بازجوئی اولیه به جرم ارتکابی اعتراف و هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.