2020/07/12
۱۳۹۹ يکشنبه ۲۲ تير
ماجرای بامزه سبیل بهنام بانی در برنامه دورهمی

ماجرای بامزه سبیل بهنام بانی در برنامه دورهمی

بهنام بانی چرا تا به حال ازدواج نکرده است؟ او در برنامه دورهمی حرف‌های جالبی زد.

دوات آنلاین-بهنام بانی زندگی شخصی جالبی دارد. او در برنامه دورهمی حرف‌های شنیدنی زد. خاطره‌ای از سبیلش تعریف کرد و دلایل ازدواج نکردنش را توضیح داد.

 

خاطره‌ای درباره سبیل بهنام بانی

به نوشته خبر آنلاین بانی در بخشی از این گفت‌وگو، خاطره جالبی از سیبیلش تعریف کرد و گفت: «یک خاطره جالبی که از سیبیل‌هایم دارم این است که من یک‌بار در کیش غواصی کردم و مربی‌ای که با ما آمده بود زیرآب، دائما به من اشاه می‌کرد. روی آب که آمدیم گفتم مشکل چه بود که دائما به من اشاره می‌کردی؟ گفت سیبیلت زیر آب هم همین شکلی است. چه‌کارش کردی؟ مصنوعی است؟ گفتم نه به خدا مدلش است، من اصلا کاری نمی‌کنم.»

 

چرا بانی ازدواج نکرده است

او در پاسخ به پرسش «ازدواج کردی؟» هم گفت: «نه، ابتدا خواستم بگویم نه خوشبختانه، گفتم ممکن است دوستان متاهل ناراحت شوند اما به ازدواج فکر نکردم و قصد ادامه تحصیل دارم (با خنده). در حال حاضر هم هیچ معیاری برای ازدواج ندارم چون به آن فکر نکرده‌ام.»

 

کار خلاف بهنام بانی

بانی در واکنش به پرسش «آیا تا به حال خلاف بزرگ انجام دادی؟»، پاسخ داد: «بله». در ادامه وقتی او خواست اصل ماجرا را توضیح دهد، مدیری به او گفت: «اصلا اجازه نمی‌دهم تعریف کنی، چون حتما بدآموزی دارد و  ما نمی‌توانیم برنامه‌ای را که بدآموزی دارد، پخش کنیم.»

 

این خواننده در پاسخ به سوال «آیا تا به حال به بازیگری فکر کرده‌ای»، گفت: «بله، بسیار زیاد آن را دوست دارم و به دعوت محسن تنابنده، افتخار حضور در فصل ششم «پایتخت» را به عنوان مهمان داشتم و بسیار از این بابت خوشحالم.»

 

پس از این اعلام علاقه به بازیگری از جانب بانی، مدیری از او یک تست بازیگری گرفت و در نهایت با خنده به او گفت: «اصلا سمت بازیگری نرو و به شدت به خوانندگی ادامه بده.»

 

در انتها، بهنام بانی درباره بزرگترین حسرت خود گفت: «اگر به گذشته بازگردم حتما تلاش می‌کنم قدر آدم‌هایی را که در کنارم بودند، بیشتر بدانم.»

 

شگفت انگیزهای دیجی کالا
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.