2020/09/20
۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور
خواسته عجیب عروس خانم از مهمانان جشن ازدواج

خواسته عجیب عروس خانم از مهمانان جشن ازدواج

درخواست عروس از مهمانان برای بعضی از آنها به‌حدی عجیب بود که یکی از آنها این موضوع را در یکی از شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد.

دوات آنلاین-خواسته غیرمعمول یک عروس آمریکایی از مهمانان جشن ازدواجش خبرساز شد. او برای این‌که هزینه عروسی را تامین کند چنین درخواستی را مطرح کرد.

 

باشگاه خبرنگاران نوشت: به تازگی در یکی از مراسم‌های عروسی در آمریکا رخ داد و عروس جوان از هر یک از مهمانان درخواست کرد تا برای شرکت در مراسم عروسی اش ۵۰ دلار بپردازند!

 

بنا به گزارش فاکس نیوز یک دختر ۱۹ ساله که نامش مشخص نشده با انتشار این خبر در ردیت گفت که مراسم عروسی دخترعمویش ۲۶ ساله اش روز یکشنبه برگزار شد. بنا به گفته این دختر دخترعمویش از هر یک از مهمانان خواسته بود تا برای آنکه اجازه شرکت در مراسم را داشته باشند ابتدا مبلغ ۵۰ دلار بپردازند.

 

این دختر با نام کاربری Daintysheep در ردیت نوشت: "دخترعمویم از مهمانان دعوت شده خواست تا قبل از حضور در محل جشن مبلغ ۵۰ دلار بپردازند و در عوض این افراد در لیست مهمانان ویژه قرار خواهند گرفت؛ به این معنی که در صف ورود به داخل سالن محل برگزاری مراسم قرار نخواهند گرفت. "

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.