2022/08/08
۱۴۰۱ دوشنبه ۱۷ مرداد
ماجرای ازدواج پیرمرد 80 ساله با 14 نوه و نتیجه

ماجرای ازدواج پیرمرد 80 ساله با 14 نوه و نتیجه

پیرمرد 80 ساله اهل ساوه بعد از ازدواج با همسر 65 ساله‌اش وام ازدواج هم گرفت.

دوات آنلاین-از قدیم گفته‌اند سن یک عدد است و دل باید جوان باشد. مصداق این جمله مرد 80 ساله اهل ساوه است که داماد شده و تازه وام ازدواج هم گرفته است.

 

مدیر شعب منطقه مرکزی یکی از بانک های کشور به ایرنا گفت: تسهیلات قرض الحسنه ازدواج از سوی این بانک به زوج ۸۰ ساله و زوجه ۶۵ ساله استان پرداخت شد.

 

«امرالله زند» گفت: ۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج یازدهم مهرماه امسال توسط شعبه شهر صنعتی کاوه شهرستان ساوه به این زوج پرداخت شده است.

 

وی ادامه داد: زوج در تاریخ دهم تیرماه سال ۱۳۱۸ در شهرستان ساوه به دنیا آمده دارای هفت فرزند، ۱۳ نوه، یک نتیجه، سه داماد و سه عروس بوده و اکنون به شغل کشاورزی اشتغال دارد.

 

مدیر شعب منطقه مرکزی این بانک تاریخ ازدواج این زوج را سوم اردیبهشت سال‌جاری عنوان کرد و گفت: همسر اول زوج در تاریخ یازدهم مهرماه سال ۱۳۹۶ فوت کرده است.

 

زند افزود: زوجه نیز در تاریخ ۲۲ بهمن ماه سال ۱۳۳۲ در شهرستان ساری به دنیا آمده و دارای ۲ فرزند، چهار نوه، یک نتیجه و ۲ داماد است.

 

وی ادامه داد: این زوج اکنون یکی از روستاهای توابع شهرستان ساوه زندگی می‌کنند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.