2020/03/29
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ فروردين
پسر پرویز پرستویی بازیگر شد

پسر پرویز پرستویی بازیگر شد

بهروز پرستویی فرزند پرویز پرستویی با شروع تصویربرداری سریال «هم‌ گناه»، مقابل دوربین قرار گرفت و برای اولین بار به ایفای نقش پرداخت

دوات آنلاین-بهروز پرستویی را لازم نیست معرفی کرد چهره او آنقدر به پدرش پرویز پرستویی شبیه است که در اولین نگاه بدون دانستن نامش می‌توان نسبت آنها را فهمید. او حالا بجز چهره شغل پدری را هم برگزیده است و جالب است بدانید که نقش جوانی‌های پدرش را بازی می‌کند. نقش مقابل او را درنا مدنی دختر رویا تیموریان است که او نیز نقش جوانی‌های مادرش را بازی می‌کند.

 

با شروع تصویربرداری سریال «هم‌ گناه»، بهروز پرستویی مقابل دوربین قرار گرفت و برای اولین بار به ایفای نقش پرداخت.

 

 به گزارش مهر ،بهروز پرستویی فرزند پرویز پرستویی با شروع تصویربرداری سریال «هم‌ گناه»، مقابل دوربین قرار گرفت و برای اولین بار به ایفای نقش پرداخت. این نخستین تجربه بازیگری فرزند پرویز پرستویی است که حالا با ایفای نقش در کاراکتر جوانی پدر، آن را پشت سر می‌گذارد.

 

«هم گناه» اولین تجربه کارگردانی مصطفی کیایی در شبکه نمایش خانگی است.

 

علاوه بر ایفای نقش بهروز پرستویی در کاراکتر جوانی‌های پدر، درنا مدنی فرزند رویا تیموریان نیز در نقش جوانی‌های مادر در این پروژه مقابل دوربین قرار گرفته است.

 

عوامل و دست‌اندرکاران «هم گناه» عبارتند از نویسندگان: محسن کیایی و علی کوچکی، تصویربردار: حسین جلیلی، تدوین: نیما جعفری جوزانی، مدیر تولید: سجاد رحیمی، موسیقی: آرمان موسی پور، صدابردار: امین میرشکاری، طراح صحنه: مهدی موسوی، طراح گریم: عباس عباسی، طراح لباس: شیوا رشیدیان، برنامه ریز: مریم هژیروند، دستیار کارگردان: امید جزینی، منشی صحنه: سعیده دلیریان، عکاس: میلاد کیایی، مدیر تدارکات: محمد ابراهیمی.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.