2020/02/26
۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ اسفند
مردی بعد از 5 سال از کما خارج شد و ناگهان گفت همسرم دوستت دارم

مردی بعد از 5 سال از کما خارج شد و ناگهان گفت همسرم دوستت دارم

به نظر می رسد مراقبت های پیوسته همسر این مرد از وی نتیجه داده و او به زندگی بازگشته است.

دوات آنلاین-یک مرد چینی که قریب به پنج سال در کما بود، بالاخره به هوش آمد به گفته پزشکان این اتفاق شبیه به معجزه بود است و به هوش آمدن این مرد پس از پنج سال اتفاقی نادر است.

 

به نظر می رسد مراقبت های پیوسته همسر این مرد از وی نتیجه داده و او به زندگی بازگشته است.

 

لی ژینهوا در سال 2013 با موتورسیکلت تصادف کرد و صدماتی جدی را در مغز خود متحمل شد. همسرش ، ژانگ گویوان ، پس از آن تقریباً 2،000 روز را به عنوان تنها سرپرست خانواده فعالیت کرد و با اوگذراند و ساعت ها در روز را صرف تمیز کردن ، تغذیه و صحبت با همسرش می کرد. .

 

پزشکان ابتدا به ژانگ گفتند که شوهرش ممکن است بقیه روزهای خود را در حالت نباتی بگذراند ، با این حال این زن 57 ساله از پذیرش این پیش آگهی امتناع ورزید و هر روز را برای همسرش وقت صرف می کرد و آهنگ های مورد علاقه او را پخش می کرد.به گفته پزشک این مرد، وقتی همسرش او را از بیمارستان تحویل گرفت زندگی گیاهی داشت.

 

اکنون نکته جالب در مورد به هوش آمدن لی این است که او به محض به هوش آمدن گفت:"همسرم دوستت دارم." این موضوع باعث تحسین و حیرت اطرافیان شد و البته مشخص کرد لی متوجه زحمت های همسرش بوده است. "

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
بانو 1398/06/02
احسنت ودرود به وفا وصبر این خانوم واقعا جای تحسین بسیار زیادی دارن ..خداروشکر که همسرش به زندگی برگشت ان شالله قدر خانومشو بدونه

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.