2019/12/14
۱۳۹۸ شنبه ۲۳ آذر
زن اغفالگر در کمین پیرمردان پولدار

زن اغفالگر در کمین پیرمردان پولدار

پیرمردان پولدار را شناسایی می کردم. بعد خودم را به آنها نزدیک می کردم و زمانی که وارد خانه شان می شدم آنها را با داروی بیهوشی مسموم و اموالشان را سرقت می کردم.

دوات آنلاین-زن میانسال با پرسه در پارک های شهر خود را به مردان سالخورده نزدیک می کرد و پس از ریختن طرح دوستی وارد خانه هایشان می شد و با مسموم کردن آنها، اموالشان را سرقت می کرد.

 

 بسیاری از پرونده های مطرح شده در اداره های پلیس به علت بی توجهی شهروندان و اعتماد بی جای آنها به افراد ناشناس است. سرانجام بسیاری از این اعتمادهای بیجا هم به از دست رفتن سرمایه و گاهی جان افراد منجر می شود. یکی از این پرونده ها ساعت ۱۳ روز پنجشنبه ۲۷ تیرماه امسال در کلانتری ۱۲۷ نارمک تشکیل شد.

 

شاکی مردی ۶۸ ساله بود که گفت در دام زنی فریبکار گرفتار شده است. بعد از انجام تحقیقات مقدماتی، پرونده به دستور قاضی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران فرستاده شد و شاکی جزئیات بیشتری از ماجرا را شرح داد. او گفت که حدود یک ماه قبل در پارک شقایق روی نیمکت نشسته بودم که زنی میانسال کنارم نشست. این زن گفت که ۵۰ سال سن دارد و خودش را سهیلا معرفی کرد او گفت زنی تنهاست و شروع به درددل کرد. من هم برایش توضیح دادم که چند سال قبل همسرم فوت شده و به تنهایی زندگی می کنم، به هر حال من روزهای بعد هم سهیلا را در پارک ملاقات کردم تا اینکه یک روز او را به خانه ام دعوت کردم. وقتی وارد خانه شدیم، او به آشپزخانه رفت و دو لیوان نوشیدنی حاضر کرد. بعد از خوردن نوشیدنی بود که سرم گیج رفت و دیگر چیزی نفهمیدم. وقتی چشم باز کردم، متوجه شدم در بیمارستان هستم. پزشکان گفتند که ۲۰ روز در حالت بیهوشی بوده ام. بعد از بهبودی وضعیتم فهمیدم که آن زن من را بیهوش کرده و ۷۰ میلیون تومان پول و طلایی را که داشتم به سرقت برده است.

 

در شاخه دیگری از تحقیقات، کارآگاهان پلیس متوجه شدند که پنج پرونده مشابه علیه زن فریبکار تشکیل شده است.

 

بررسی شکایت های مطرح شده و اطلاعات به دست آمده از شاکیان نشان داد سهیلا از مجرمان سابقه دار است که قبلا چند بار به همین اتهام بازداشت و به زندان افتاده است.

 

 کارآگاهان پلیس سرانجام موفق شدند مخفیگاه سهیلا را شناسایی و  او را بازداشت کنند.

 

این زن در بازجویی ها به سرقت های سریالی از مردان سالخورده اعتراف کرد. او گفت که مدتی قبل، پس از آزادی از زندان دوباره شروع به سرقت به همان شیوه سابق کردم. من در پارکهای محله نارمک پرسه میزدم و پیرمردان پولدار را شناسایی می کردم. بعد خودم را به آنها نزدیک می کردم و زمانی که وارد خانه شان می شدم آنها را با داروی بیهوشی مسموم و اموالشان را سرقت می کردم. اموال سرقتی را هم به افراد ناشناس می فروختم تا اینکه دستگیر شدم.

 

سرهنگ کارآگاه «مرتضی نثاری» رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی گفت در حال حاضر پنج مالباخته دیگر شناسایی شدهاند. وی گفت ارزش ریالی پرونده ها یک میلیارد تومان است و تحقیقات برای شناسایی جرایم بیشتر متهم در جریان است.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.