2019/10/21
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۹ مهر
بیوگرافی کامل سیمای بارلاس بازیگر نقش گزیده در سریال تلخ و شیرین

بیوگرافی کامل سیمای بارلاس بازیگر نقش گزیده در سریال تلخ و شیرین

سیمای متولد سال 1998 است و دانشجوی رشته سینما در دانشگاه خصوصی در ترکیه است. او در استانبول به دنیا آمده‌است و کارش را با بازی در تیزرهای تبلیغاتی آغاز کرد. استایل و چهره خاص سیمای بارلاس باعث شد بسیار مورد توجه کارگردانها قرار بگیرد

دوات آنلاین-سیمای بارلاس هنرپیشه جوان سینمای ترکیه که با بازی در نقش گزیده در سریال تلخ و شیرین به شهرت رسید از سوی کارشناسان سینمای ترکیه به عنوان یک استعداد شناخته شده‌ است.

 

سیمای بارلاس متولد سال 1998 و دانشجوی رشته سینما در دانشگاه خصوصی در ترکیه است. او در استانبول به دنیا آمده‌ و کارش را با بازی در تیزرهای تبلیغاتی آغاز کرد.

 

استایل و چهره خاص سیمای بارلاس باعث شد بسیار مورد توجه کارگردانها قرار بگیرد و بالاخره با بازی در نقش گزیده سریال تلخ و شیرین اولین کار تلویزیونی خود را آغاز کرد.او در سال 2014 کارش را آغاز  و به شدت رشد کرد. به محضی که وارد دنیای تبلیغات شد اسپانسرهای زیادی به او پیشنهاد کار دادند.

 

این دخترجوان تلویزیون ترکیه به سرعت درکارش رشد کرده‌ است و به نظر می‌رسد به زودی به یکی از گرانترین هنرپیشه‌های ترکیه تبدیل شود. از زندگی شخصی و روابط سیمای بارلاس اطلاعات زیادی در دست نیست اما نوشته‌های رسانه‌های ترکیه نشان می‌دهد این دختر جوان توجه بسیار زیادی به زیبایی‌اش دارد و تلاش می‌کند آن را حفظ کند. سیمای هر روز ورزش می‌کند. او  یک شناگر حرفه‌ای است.

سیمای بسیار کم غذا می‌خورد و بیشتر وعده‌های غذایی‌اش را میوه و سبزیجات تشکیل می‌دهد. او نسبت به وزنش بسیار حساس است و هرروز خودش را وزن می‌کند. ویتامین‌های خاصی استفاده می‌کند و تحت نظر یک دکتر تغذیه رژیم غذایی دارد تا اندام و پوست و موهایش را شاداب نگه‌ دارد. او بعد از سریال تلخ و شیرین در سه سریال و یک فیلم سینمایی بازی کرده‌ است.

 

سیمای روابط بسیار محدودی دارد و دوستانش به تعداد انگشتان یک دست نمی‌رسند. او بسیار روی کارش تمرکز دارد و گفته  هدفش این است که در 5 سال آینده پردرآمدترین هنرپیشه ترکیه باشد. سیمای بارلاس وارد صنعت مدلینگ در ترکیه هم شده‌ است و سه برند بزرگ اروپایی به او پیشنهاد کار داده اند که هنوز در حال بررسی مزایای مالی و اجتماعی آنها است.

 

خانواده او از طبقه متوسط استانبول هستند و از نحوه کار و زندگی دخترشان حمایت می‌کنند. مشوق سیمای بارلاس برای ورود به دنیای هنرپیشگی مادرش بود.

 

این دختر جوان سینمای ترکیه چشم و موهای قهوه‌ای دارد و قدش166 سانتی‌متراست. او 47 کیلو وزن دارد  و اندام ظرفیش باعث شده تا مناسب نقش دختران نوجوان باشد و بیشتر نقش‌هایش هم مربوط به رده سنی تا 18 سال بوده است.  

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.