2020/07/04
۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير
در دکوراسیون خانه هرگز این اشتباهات را مرتکب نشوید

در دکوراسیون خانه هرگز این اشتباهات را مرتکب نشوید

در فنگ شویی کف پوش به منزله بنیان خانه هاست. اگر کف پوش‌های هر اتاقی متفاوت باشد یعنی در تداوم و استحکام بنیان خانه خللی ایجاد شده است. پس بهتر است از کف پوش‌های یک شکل در اتاق‌های خانه استفاده کنید.

دوات آنلاین-برای این‌که خانه‌ای پر از انرژی مثبت داشته باشید باید یکسری قواعد را در دکوراسیون رعایت کنید. اصول فنگ‌شویی در این زمینه می‌تواند به شما کمک کند. فنگ شویی به‌طور کلی به معنی ایجاد تعادل در فضای خانه است. بدونیم گراشی در این رابطه دارد و شاتباه‌های رایج در دکوراسیون را توضیح داده است که می‌خوانید:

 

قرار دادن آینه در مقابل درب

بیشتر مردم در راهروی ورودی خانه را با یک میز کنسول و آینه تزئین می‌کنند و آینه را در مقابل درب قرار می‌دهند. این کار در فنگ شویی منع شده است، زیرا انرژی مثبتی که وارد خانه می‌شود با آینه به بیرون از خانه منعکس می‌شود.

 

کف پوش‌های متفاوت اتاق‌ها

در فنگ شویی کف پوش به منزله بنیان خانه هاست. اگر کف پوش‌های هر اتاقی متفاوت باشد یعنی در تداوم و استحکام بنیان خانه خللی ایجاد شده است. پس بهتر است از کف پوش‌های یک شکل در اتاق‌های خانه استفاده کنید.

 

آکواریوم در آشپزخانه، غذاخوری یا اتاق خواب

درست است که آب یکی از عناصر مثبت در فنگ شویی است، اما می‌توانید آن را در هر اتاقی به جز آشپزخانه یا اتاق خواب به کار ببرید. در فنگ شویی در فضای آشپزخانه و اتاق باید عناصر آتش و زمین به کار برده شود.

 

ترکیب رنگ‌های کاملا خنثی

در فنگ شویی رنگ‌های خنثی برای ایجاد آرامش به کار برده می‌شوند. نکته دیگر این است که نباید فضا کاملا سفید یا کاملا بژ باشد. در فنگ شویی معمولا بین رنگ‌های خنثی با ترکیب رنگ‌های آتشین تعادل ایجاد می‌شود.

 

عکس‌های خانوادگی در اتاق خواب

اتاق خواب یک فضای کاملا خصوصی است که فقط به شما و همسرتان اختصاص دارد. پس بهتر است عکس‌های خانوادگی را در هر اتاق دیگری به جز اتاق خواب آویزان کنید.

 

تلویزیون در اتاق خواب

خیلی‌ها در اتاق خواب تلویزیون دارند و با تماشای برنامه مورد علاقه خود به خواب می‌روند. اما در فنگ شویی تاکید شده است که هیچ ابزار الکترونیکی را با خود به اتاق خواب نبرید. اتاق خواب فضایی آرام بخش است و تلویزیون و موبایل آرامش را از شما می‌گیرند.

 

فنگ شویی بیشتری را به خانه بیاورید

درست است که نمی‌توان تمام تغییرات دکوراسیونی بر طبق فنگ شویی را درخانه اعمال کرد. مثلا عوض کردن کف پوش‌ها ممکن است هزینه زیادی داشته باشد، اما وقتی وارد خانه جدیدی می‌شوید حتما این قوانین را در نظر بگیرید. اما بعضی تغییرات مثل تغییر جای آینه یا تلویزیون و یا عکس‌ها هزینه‌ای ندارند و هر جا که باشید می‌توانید آن‌ها را اعمال کنید.

 

منبع: بدونیم

 

شگفت انگیزهای دیجی کالا
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.