2019/12/11
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۰ آذر
لباس راه راه را چطور ست کنیم؟

لباس راه راه را چطور ست کنیم؟

اگر راه‌های لباس شما عمودی باشد شما را باریکتر و لاغرتر نشان می‌دهد و اگر افقی باشد شما را چاق‌تر نشان خواهد داد. پس موقع انتخاب حتما به ویژگی‌های اندامی خود هم توجه داشته‌ باشید.

دوات آنلاین-اگر به دنبال لباسی‌هستید که هیچ وقت از مد نمی‌افتد و همیشه می‌توانید از آن استفاده کنید به سراغ لباسهای با پارچه راه‌راه بروید.

 

اگر راه‌های لباس شما عمودی باشد شما را باریکتر و لاغرتر نشان می‌دهد و اگر افقی باشد شما را چاق‌تر نشان خواهد داد. پس موقع انتخاب حتما به ویژگیهای اندامی خود هم توجه داشته‌باشید.

لباس های راه راه همیشه مد هستند و هیچوقت قدیمی و از مد افتاده نمیشود. لباس های راه راه هم برای افراد چاق مناسب اند و هم افراد لاغر به این صورت که راه راه های عمودی برای افراد چاق و راه راه های افقی برای افراد لاغر مناسب اند.

شاید هنگام انتخاب لباس راه راه به این فکر کنید که راه راه عمودی انتخاب کنید یا افقی، اگر قدتان کوتاه است باید لباسی با راه راه عمودی انتخاب کنید زیرا اینگونه لباس ها شما را کشیده تر نشان میدهند اما اگر قد بلند هستید لباسی با راه راه افقی برای شما مناسب است.

 

 اگر لباس با راه راه عمودی انتخاب شما است بهتر است این نکته را بدانید که راه راه های عمودی لباس تان اگر باریک باشند زیباتر است، سایز راه راه های لباس تان اگر کمتر از سه سانتی متر باشد فوق العاده میشود.

برای انتخاب رنگ لباس های راه راه هیچ قانون خاصی وجود ندارد اما پرطرفدارترین رنگ برای لباس های راه راه سفید و مشکی است که ست کردن شان بسیار راحت است، اگر نمیدانید لباس راه راه را چگونه و با چی ست کنید از تصاویر زیر ایده بگیرید.

 

منبع: namnak.com

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.