2022/09/26
۱۴۰۱ دوشنبه ۴ مهر
ازدواج زن‌جوان‌باجسد نامزد مرده اش

ازدواج زن‌جوان‌باجسد نامزد مرده اش

زن جوان پس از مرگ نامزدش با جسدش ازدواج کرد.

دوات آنلاین-زن جوان پس از مرگ نامزدش با جسدش ازدواج کرد.

 

رسانه‌های فرانسه از ازدواج یک زن جوان با نامزد مرده‌اش خبر داد و اعلام کردند: این مراسم در شهرداری یکی از مناطق شرقی فرانسه صورت گرفت.

 

‌یکی از روزنامه‌های فرانسه نوشت: ماگالی جاچی ویکز ۳۲ ساله و جاناتان جورج قرار بود سال گذشته میلادی با یکدیگر ازدواج کنند، اما جاناتان در یک تصادف رانندگی جان خود را از دست داد و به همین دلیل این زن جوان تصمیم گرفت با نامزد مرده‌اش ازدواج کند.

 

همچنین این زن و مرد جوان چهار سال پیش با یکدیگر آشنا شده و قصد داشتند در شهرداری منطقه دوماری – بارون کورت در شرق فرانسه یا یکدیگر ازدواج کنند. همچنین این دو یک حساب مشترک بانکی داشته و حتی لباس کامل مراسم عروسی را نیز خریداری کرده بودند، اما حادثه رانندگی و کشته شدن مرد جوان باعث شد تا این زن امسال با نامزد مرده‌اش ازدواج کند.

 

بر اساس اعلام وزارت کشور فرانسه، هر ساله ۱۰ ازدواج به این صورت در کشور انجام می‌شود و دولت فرانسه از افزایش روز افزون این گونه از ازدواج‌ها به شدت در هراس است چرا که این نوع از ازدواج‌ها هیچ ثمری ندارد.

 

منبع:رکنا

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.